همه موفقیت‌های حال حاضر ایران اسلامی را مدیون دفاع مقدس هستیم. | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
همه موفقیت‌های حال حاضر ایران اسلامی را مدیون دفاع مقدس هستیم.

همه موفقیت‌های حال حاضر ایران اسلامی را مدیون دفاع مقدس هستیم.

آیت الله طبرسی: همه موفقیت‌های حال حاضر ایران اسلامی

را مدیون دفاع مقدس هستیم.

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، آیت‌الله نورالله طبرسی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه استان مازندران با تبریک ایام دفاع مقدس اظهار داشت: همه موفقیت‌های حال حاضر ایران اسلامی را مدیون دفاع مقدس هستیم.

وی تصریح کرد: دشمن در اوایل انقلاب فکر می‌کرد می‌تواند به کشور هجوم بیاورد ولی مردم با اتکا به خدا و رهبری امام‌(ره) و وحدت مردم بر مشکلات پیروز شدند و در برابر زیاده‌خواهی‌ها دشمن به خوبی موفق شدند.

 آیت الله طبرسی در ادامه با اشاره به بحرانی‌های که در کشور سوریه توسط استکبار ایجاد شد بیان داشت: مشکلاتی را که مردم سوریه در حال حاضر با آن مواجه هستند شبیه این مشکلات را ما در اوایل انقلاب داشتیم ولی با صبر و استقامت بر مشکلات پیروز شدیم و مردم سوریه نیز باید در برابر مشکلات صبر و استقامت داشته باشند.

 امام جمعه مرکز استان مازندران در ادامه بیان داشت: ایران اسلامی برای حفظ انقلاب اسلامی بزرگان زیادی را تقدیم اسلام و انقلاب کرد.

وی با اشاره به دیدار رهبر انقلاب اسلامی با فرماندهان و مسئولان سپاه در کشور گفت: رهبری در این دیدار مسئولیت‌های فرماندهان و جایگاه اثر گذار سپاه را به خوبی تشریح کردند.

آیت الله طبرسی به دیدار رئیس جمهور با فرماندهان سپاه نیز اشاره کرد و گفت: رئیس جمهور نیز در این دیدار تاکید کرد که حضور سپاه در همه عرصه‌های مختلف لازم و ضروری است.

وی در ادامه با اشاره به نقش اثرگذار سپاه در عرصه‌های مختلف کشور بیان داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیروی بسیار تاثیر گذار است و نمی‌شود این نیروی تاثیر گذار را از سیاست جدا کرد.

آیت  طبرسی در ادامه با اشاره به نزدیک شدن ایام مدرسه بیان داشت: باید تلاش کنیم که بستری مناسب برای دانش‌آموزان فراهم کنیم، دانش‌آموزان آینده سازان مملکت اسلامی هستند.

 وی تاکید کرد: فرهنگ دفاع مقدس را باید بین دانش‌آموزان نهادینه کنیم.

امام جمعه مرکز استان مازندران در ادامه به موضوع تودیع و معارفه استاندار مازندران اشاره کرد و گفت: بنده یک مطلب درباره تغییر و تحول استاندار مازندران بیان کردم که حواشی زیادی برای آن درست شد.

 آیت الله طبرسی ادامه داد: وزیر کشور گفت، در موقع انتخاب استاندار با ائمه جمعه و نمایندگان ولی فقیه در استان‌ها مشورت می‌کنم وزیر کشور با من مشورت نکرد ولی اطلاع دادند که فلانی استاندار شما است.

 امام جمعه مرکز استان مازندران در ادامه به موضوع محرومیت مرکز استان مازندران اشاره کرد و گفت: استاندار مازندران نیز با بنده در این باره هم نظر است که باید به مرکز استان مازندران به عنوان پیشانی استان بیشتر توجه شود و استاندار نیز در صحبت‌های خویش به این موضوع نیز اشاره کردند.

 وی ادامه داد: برخی‌ها نسبت به این موضوع موضع گرفتند ولی لازم است بیان شود که بیش از ۱۰۰ اداره کل در مرکز استان مازندران بار مشکلاتشان را به ساری انتقال می‌دهند، کدام یک از ادارات استان پارکینگ دارند و این بار ترافیکی بر دوش مردم ساری است.

 آیت الله طبرسی در ادامه تاکید کرد: بخشی نگری و جناحی فکر نمی‌کنم معتقدم به همه نقاط استان باید توجه ویژه شود ولی مشخص است که بار مشکلات استان بر عهده ساری است.

امام جمعه مرکز استان مازندران تاکید کرد: اسلام بخشی نگری نمی‌شناسد ولی برخی از خواص ما متاسفانه بخشی‌نگر هستند.

 وی در ادامه تاکید کرد: با هیچ یک از استانداران مازندارن که تعداد آنها ۲۱ نفر تاکنون شد مشکلی نداشتم.

 امام جمعه مرکز استان مازندران در ادامه به موضوع تغییر و تحول در مازندران اشاره کرد و گفت: پس از تغییر دولت ۵۰ تا ۶۰ نفر به من مراجعه کردند و اعلام کردند که برای انتصابات جدید در استان به آنها توجه‌ شود.

آیت الله طبرسی ادامه داد: بسیاری از کسانی که مراجعه کردند فاقد برنامه مدون برای استان بودند، این افراد نمی‌دانند مسئولیت چه قدر سخت است.

 وی در پایان به برخی‌ طرح‌های نیمه تمام در مرکز استان مازندران نیز اشاره کرد و گفت: بنده در روز معارفه اعلام کردم که به مرکز استان مازندران به خاطر اینکه پیشانی استان است باید بیشتر توجه شود که عده‌ای از نمایندگان در این باره واکنش نشان دادند.

آیت الله طبرسی: همه موفقیت‌های حال حاضر ایران اسلامی را مدیون دفاع مقدس هستیم. به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، آیت‌الله نورالله طبرسی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه استان مازندران با تبریک ایام دفاع مقدس اظهار داشت: همه موفقیت‌های حال حاضر ایران اسلامی …

این بازبینی را بررسی کنید

نظر مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا