فرازهائی از خطبه نمازجمعه حجت الاسلام قاسمی | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
فرازهائی از خطبه نمازجمعه حجت الاسلام قاسمی

فرازهائی از خطبه نمازجمعه حجت الاسلام قاسمی

فرازهائی از خطبه نمازجمعه حجت الاسلام قاسمی

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران امام جمعه موقت شهرستان ساری حجت الاسلام و المسلمین قاسمی امام جمعه مرکز استان مازندران خطیب موقت نمازجمعه شهرستان ساری با اشاره به هفته دفاع مقدس گفت: بسیاری از سرداران و فرماندهان دفاع مقدس در مازندران که در جبهه و جنگ انسان های تأثیر گذار بودند هنوز ناشناخته هستند و نیاز است با شناسائی آنها و ساختن فیلم های مستند از زندگیشان، مسئولین فرهنگی آستین ها را بالا بزنید.

امام جمعه موقت ساری در خصوص انتخاب استاندار جدید مازندران گفت: من ضمن تبریک به آقای ربیع فلاح استاندار محترم مازندران که از نیروهای جهادی است، دعا کنیم که بتوانند ایده و تفکر رئیس جمهور را در استان مازندران پیاده کنند.

حجت الاسلان و المسلمین محمد قاسمی مشاور آیت الله طبرسی و امام جمعه موقت ساری: وی با اشاره به بازگشائی همزمان حوزه علمیه و دانشگاه و مدارس گفت: مراکز علمی کشور از مدرک گرائی در استان مازندران پرهیز کنند و تلاش کنند تا تعلیم و تربیت را در کنار هم داشته باشند.

وی در رابطه با سفر رئیس جمهور به نیویورک گفت: این سفر از دو بُعد داخلی و بین المللی قابل تأمل و بررسی است. در بُعد بین المللی کوتاه آمدن و تلاش دشمنان برای نزدیک شدنشان به ایران است و در بعد داخلی نیز برآورده شدن خواست های مقام معظم رهبری و مردم از این سفر است.

خطیب موقت جمعه گفت: در صحبت های رئیس جمهور مواضع مقتدرانه مقام معظم رهبری به خوبی مشخص بود و خواسته های رهبر درباره نرمش قهرمانانه به خوبی بیان شد.

وی افزود رئیس جمهور در صحبت هایش تأکید کرد: که ملت ایران از مواضع خویش به هیچ وجه کوتاه نمی آید و حرف رئیس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل متحد به تعبیر خودم حرم مقام معظم رهبری و مردم ایران اسلامی بود.

فرازهائی از خطبه نمازجمعه حجت الاسلام قاسمی به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران امام جمعه موقت شهرستان ساری حجت الاسلام و المسلمین قاسمی امام جمعه مرکز استان مازندران خطیب موقت نمازجمعه شهرستان ساری با اشاره به هفته دفاع مقدس گفت: بسیاری از سرداران و فرماندهان دفاع مقدس در مازندران …

این بازبینی را بررسی کنید

نظر مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا