سخنان رئیس‌جمهور با ادبیات متین همراه بود. | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
سخنان رئیس‌جمهور با ادبیات متین همراه بود.

سخنان رئیس‌جمهور با ادبیات متین همراه بود.

 حضرت آیت الله طبرسی:

سخنان رئیس‌جمهور با ادبیات متین همراه بود.

 به گزارش  کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری به نقل از فارس،  حضرت آیت‌الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران در خطبه‌های امروز نمازجمعه مرکز استان، اظهار داشت: شهادت مظلومانه امام جواد(ع) را به همه پیروان آن حضرت و شیعیان تسلیت عرض می‌کنیم.

وی ادامه داد: از ویژگی‌های آن حضرت، جوان بودن این امام است.

امام جمعه شهرستان ساری خاطرنشان کرد: چهار نکته انسان‌ها را موفق می‌کند که کارها را انجام دهند، دانایی، توفیق، سلامتی و سرمایه این چهار مولفه را تشکیل می‌دهند.

وی با تاکید بر مولفه سلامتی، اظهار داشت: برای همین در شب قدر تاکید می‌شود از خدا عافیت طلب کنید.

نماینده ولی فقیه در مازندران، با اشاره به سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه (س)، گفت: در تقویم اسلامی ما این روز را روز ازدواج جوانان نامگذاری کرده‌اند.

وی خطاب به جوانان افزود: جوانانی که در سن ازدواج هستند سعی کنند ازدواج کنند و تشکیل خانواده دهند.

آیت الله طبرسی با بیان اینکه در و دیوار این جهان، دعوت به فحشا و منکرات می‌کند، متذکر شد: در وسایل ارتباط جمعی، برای انحراف جوانان، مسائل جنسی مطرح می‌شود و اگر جوانان ازدواج کنند از این مسئله مصون می‌مانند.

وی با اشاره به اینکه خدا به ازدواج توجه و عنایت خاصی دارد، گفت: مودت و رحمت که وجود داشته باشید همه چیز در زندگی خواهد بود.

آیت الله طبرسی با تبریک به مناسبت هفته نیروی انتظامی، افزود: از خدمات و تلاش‌های شبانه‌روزی نیروی انتظامی تشکر می‌کنم.

وی تصریح کرد: پیشگیری از مسائل اجتماعی و حفظ مسائل سیاسی، اجتماعی و فرهنگی بر دوش نیروی انتظامی است و این بار سنگین را در کشور وسیع ما اداره می‌کند.

آیت الله طبرسی ادامه داد: امنیت مطلوب و خوبی که داریم حفظ شود و خدا از ما نگیرد.

وی با اشاره به برگزاری کنگره ابن شهرآشوب در ۲۹ آبان، اظهار داشت: در این زمینه به خدمت مقام معظم رهبری رسیدیم و اجمالی از نحوه برگزاری کنگره را شرح دادیم و رهبری درباره ابن شهرآشوب جمله زیبایی بیان کردند.    

آیت الله طبرسی خاطرنشان کرد: ما ابراهیم‌وار در میان آتش زندگی می‌کنیم و این امنیت را در سایه‌سار ولایت داریم.

وی با بیان اینکه این امنیت ستودنی و قابل اهمیت است، گفت: امنیت بر عهده نیروی انتظامی است.

خطیب نماز جمعه شهرستان ساری، اظهار داشت: رهبری درباره رابطه با آمریکا فرمودند ما اهل تعامل هستیم اما خوش‌بین نیستیم و ایشان به نرمش قهرمانانه اشاره کردند.

وی با بیان اینکه این نرمش با حکمت، مصلحت و خرد است، تصریح کرد: ائمه ما نسبت به حاکمان تقیه یا همان نرمش قهرمانانه داشتند.

آیت الله  طبرسی با اشاره به اینکه امام راحل هم قطعنامه را قبول کرد، گفت:‌ اما رابطه را قبول نکردند.

وی با اشاره به سفر رئیس‌جمهور به نیویورک که با اختیار تام از سوی رهبری، همراه بود، افزود: سخنان جانانه و دفاع مظلومانه و نیرومندانه از حقوق ملت و جمهوری اسلامی را با فریاد قهرمانانه بلند کردند.

آیت الله طبرسی، ادامه داد: سخنان رئیس‌جمهور با ادبیات متین همراه بود.

وی افزود: قدرت ما اوباما را وادار کرد که بگوید در صدد تغییر در ایران نیستند که این جمله به معنای به رسمیت شناختن جمهوری اسلامی است، و همچنین انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای را حق مردم ایران می‌داند و فتوای رهبری را در سازمان ملل طنین‌انداز کرد.

آیت الله طبرسی با بیان اینکه اوباما در سخنان خود ۲۱ بار از ایران و روحانی نام برد، تصریح کرد: آقای روحانی تنها یک بار در سخنان خود نام اوباما را گفت.

وی با اشاره به اینکه مذاکره با آنها دلیل بر تسلیم نیست، افزود: ما مذاکره برد برد می‌خواهیم.

آیت الله طبرسی یادآور شد: در جمهوری اسلامی یک محور و رهبر داریم، گوش به فرمان رهبر هستیم، هر وقت ایشان موضع گرفتند وظیفه ما هم این است که موضع بگیریم و اگر ایشان موضع نگیرند ما باید سکوت اختیار کنیم.

وی با بیان اینکه ما ایران چندصدایی را قبول داریم، افزود: این گونه نباشد که عده‌ای جمع شوند و دشمن را خوشحال کنند.

آیت الله طبرسی یادآور شد: فقط سخنان رهبری را می‌پذیریم.

وی با بیان اینکه سفر رئیس‌جمهور دستاوردهای فراوانی داشت، خاطرنشان کرد: مکالمه تلفنی را آنها خودشان انجام دادند چون روحانی دیدار حضوری را با آنها نپذیرفت از این طریق وارد شدند.

آیت الله طبرسی افزود: مذاکره جرم نیست چون خدا هم با شیطان گفت‌وگو می‌کند و آمریکا هم شیطان بزرگ است.

وی با بیان اینکه نشست خوبی بین مجلس و دولتی‌ها برگزار شد و بی‌سابقه بود، گفت: این درخواست را از همه علما، سیاسیون، مسئولان داریم که با استاندار جدید مازندران همکاری کنند.

 حضرت آیت الله طبرسی: سخنان رئیس‌جمهور با ادبیات متین همراه بود.  به گزارش  کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری به نقل از فارس،  حضرت آیت‌الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران در خطبه‌های امروز نمازجمعه مرکز استان، اظهار داشت: شهادت مظلومانه امام جواد(ع) را به همه پیروان آن حضرت و شیعیان تسلیت …

این بازبینی را بررسی کنید

نظر مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا