اوضاع نابسامان بیکاری در مازندران باید توسط مسئولان مربوطه ساماندهی شود. | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
اوضاع نابسامان بیکاری در مازندران باید توسط مسئولان مربوطه ساماندهی شود.

اوضاع نابسامان بیکاری در مازندران باید توسط مسئولان مربوطه ساماندهی شود.

آیت الله طبرسی: اوضاع نابسامان بیکاری در مازندران

باید توسط مسئولان مربوطه ساماندهی شود.

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، آیت‌الله طبرسی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه مرکز استان مازندران با تسلیت شهادت امام محمد باقر (ع) اظهار داشت: این امام معصوم در زمان حیاتش دغدغه مردم را داشت.

وی تصریح کرد: حکومت اسلامی نیز باید از منویات ائمه برای رسیدگی به امور مردم بهره ببرند.

امام جمعه ساری در ادامه با اشاره به وضع گرانی موجود در جامعه تاکید کرد: نیاز است متولیان امر زمینه آسایش اولیه مردم را فراهم کنند.

وی ادامه داد: دولت باید تلاش کند که وضع‌گرانی و بیکاری را در کشور ساماندهی کند و این انتظار از دولت تدبیر و امید در کشور وجود دارد.

آیت الله طبرسی در ادامه تصریح کرد: تامین نیازهای ضروری مردمی که در انتخابات و مناسبت‌های انقلاب اسلامی به صورت پرشور شرکت می‌کنند، خواسته زیادی نیست.

وی ادامه داد: داشتن مسکن، تامین خوراک و تحصیل رایگان حق مردم است و دولت اسلامی باید نسبت به تامین نیازهای اولیه مردم همت کند.

امام جمعه ساری در ادامه با اشاره به حضورش در محافل گوناگون اظهار داشت: بیشترین مراجعات که به دفتر من می‌شود در ارتباط با بیکاری است.

وی خطاب به مسئولان ارشد مازندران تاکید کرد: وضع بیکاری در مازندران با تشکیل کارگروهی باید ساماندهی شود.

امام جمعه ساری گفت: مازندران با داشتن نعمت الهی وجود این همه بیکار را ننگ می‌داند و مسئولان باید زودتر اوضاع نابسامان بیکاری در مازندران را ساماندهی کنند.

وی در ادامه به مطرح شدن نرمش قهرمانانه در برابر دشمن توسط رهبر انقلاب اسلامی ایران گفت: موضوع نرمش قهرمانانه رهبری توسط رسانه‌های خارجی و نیز برخی رسانه‌های داخلی تحریف شده است.

امام جمعه ساری اظهار داشت: در نرمش قهرمانانه ما از اصول و ارزش‌هایی که داشتیم کوتاه نیامده‌ایم و باید با تاکتیک جدید حرفمان را به کرسی بنشانیم.

وی ادامه داد: ملت ایران ملتی نیست که زیر بار زور برود ولی باید از حقوقمان در مجامع بین‌المللی به خوبی دفاع کنیم.

آیت الله طبرسی تصریح کرد: مردم ما بر سر عهد و پیمانشان به خوبی قرار دارند ولی برخی‌ها می‌خواهند مردم را منحرف کنند.

امام جمعه ساری خاطرنشان کرد: مبارزه مردم ما کفر و نفاق سرجای خودش قرار دارد و غربی‌ها باید حق مسلم مردم ایران را در همه امور بپذیرند.

وی در ادامه به هفته نیروی انتظامی اشاره کرد گفت: قوای نظامی و انتظامی آبروی کشور هستند و ما باید قدر این عظمت ایجاد شده در کشور را بدانیم.

pixelstats trackingpixel

آیت الله طبرسی: اوضاع نابسامان بیکاری در مازندران باید توسط مسئولان مربوطه ساماندهی شود. به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، آیت‌الله طبرسی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه مرکز استان مازندران با تسلیت شهادت امام محمد باقر (ع) اظهار داشت: این …

این بازبینی را بررسی کنید

نظر مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا