نمایندگی سایت استفتائات دفتر مقام معظم رهبری در مازندران راه اندازی شد. | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
نمایندگی سایت استفتائات دفتر مقام معظم رهبری در مازندران راه اندازی شد.

نمایندگی سایت استفتائات دفتر مقام معظم رهبری در مازندران راه اندازی شد.

نمایندگی سایت استفتائات دفتر مقام معظم رهبری در مازندران راه اندازی شد.

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا قاسمی مشاور حضرت آیت الله طبرسی با اعلام این خبر گفت: با توجه به سئوالات متعدد شرعی مردم مازندران از دفتر نماینده مقام معظم رهبری در مازندران پاسخگوئی به بعضی از سؤالات کتبی بیش از ۱۵ روز پاسخ آن به طول می انجامید.

لذا بنا به پیشنهاد دفتر مقام معظم رهبری نمایندگی سایت استفتائات در دفتر نماینده مقام معظم رهبری در مازندران با حضور کارشناسان و مسئولان فنی دفتر مقام معظم رهبری راه اندازی شد.

مشاور حضرت آیت الله طبرسی افزود: به همین منظور از سوی حضرت آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در مازندران حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای رضائی ریاست دفتر معظم له با حفظ سمت و سابقه قریب ۲۴ سال در دفتر، به عنوان نماینده پاسخ به سؤالات شرعی دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران معرفی و مردم ولایتمدار مازندران از این به پاسخ سئوالات شرعی خود را ظرف حداکثر ۷۲ ساعت از این دفتر دریافت خواهند کرد.

مردم ولایتمدار مازندران می توانند سؤالات شرعی خود را از چهار طریق زیر به این دفتر ارسال نمایند.

۱ـ از طریق سایت www.n-tabarsi.ir

۲ـ از طریق پست الکترونیکی info@n-tabarsi.ir

۳ـ از طریق تلفن های ۳۲۶۱۵۰۶ – ۳۲۶۱۸۹۴

۴ـ از طریق نمابر به شماره ۳۲۶۳۸۵۱

نمایندگی سایت استفتائات دفتر مقام معظم رهبری در مازندران راه اندازی شد. به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا قاسمی مشاور حضرت آیت الله طبرسی با اعلام این خبر گفت: با توجه به سئوالات متعدد شرعی مردم مازندران از دفتر نماینده مقام معظم رهبری …

این بازبینی را بررسی کنید

نظر مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا