حجت الاسلام محمد قاسمی: نهاد مقدس نمازجمعه وابسته به ولایت است. | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
حجت الاسلام محمد قاسمی:  نهاد مقدس نمازجمعه وابسته به ولایت است.

حجت الاسلام محمد قاسمی: نهاد مقدس نمازجمعه وابسته به ولایت است.

حجت الاسلام محمد قاسمی:

نهاد مقدس نمازجمعه وابسته به ولایت است.

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران چهارمین جلسه ستاد نمازجمعه مرکز استان مازندران در مسجد حضرت موسی بن جعفر(ع) خیابان فلسطین ساری با حضور اعضاء این ستاد و هم چنین حجت الاسلام و المسلمین قاسمی مشاور آیت الله طبرسی و امام جمعه موقت شهرستان ساری و جمع کثیری از نمازگزاران برگزار شد.

حجت الاسلام محمد قاسمی که به نمایندگی از سوی حضرت آیت الله طبرسی در این جلسه شرکت کرده بود طی سخنانی در خصوص جایگاه نماز جمعه و عظمت آن مطالبی عنوان کرد و گفت: جایگاه نمازجمعه آنقدر بالا  و والا است که هر نمازگزاری که روز جمعه وارد مصلی نمازجمعه می شود انگار وارد بهشت شده است و و آرامشی که در آن روز به انسان دست می دهد در جای دیگر در این حد ما سراغ نداریم.

وی افزود: به همین منظور حضرت آیت الله طبرسی نماینده حضرت آقا دستور فرمودند که برای اهمیت و جایگاه نماز جمعه در بین اقشار مختلف، ستاد نماز جمعه ساری جلسات خود را در مساجد مناطق مختلف شهرستان ساری برگزار نماید که الحمدالله خروجی بسیار خوبی هم داشت به ویژه نظرات و پیشنهادات نمازگزاران و ائمه جماعات مساجد محلات بسیار کار ساز و ارزشمند بوده و ما این روش را ادامه خواهیم داد.

امام جمعه موقت ساری گفت: در زمان غیبت کبری امام عصر(عج) و بعد از فراز و نشیب ها کشور ایران به برکت وجود شاگردی از شاگردان امام جعفر صادق(ع) و یکی از سربازان آقا امام زمان (عج) حکومتی اسلامی در این کشور تشکیل داد که یکی از برکات این انقلاب هم نماز جمعه است که اگر خدای ناکرده تا امروز کم دقت و کم توجه بودید از این به بعد نمادی که وابسته به ولایت است و امامان جمعه ی  آن هم که همگی با حکم ولی امر مسلمین یا مستقیم و یا با یک واسطه انتصاب می شوند باید حفظ حراست شود که حفظ و حراست از نهاد مقدس نمازجمعه یعنی حراست از جایگاه ولایت و رهبری است.

حجت الاسلام قاسمی در ادامه گفت: این جایگاه آنقدر مهم و حساس است که دشمنان این نهاد مقدس بر آن شدند تا این جایگاه را با ترور ائمه جمعه در مصلی ها و حتی حمله صدام به نمازجمعه در زمان دفاع مقدس این جایگاه را متزلزل کنند که الحمدالله این هم نشد.

مشاور آیت الله طبرسی و امام جمعه موقت ساری در پایان گفت: ما همین امروز هم شاد توطئه ها و شیطنت ها بر علیه نظام اسلامی مان از سوی دشمنان هستیم که یک هفته طرح توطئه می چینند تا مردم را از رهبری و نظام جدا کنند که مردم ما با هوشیاری تمام با همراهی بیش از ۷۰۰ امام جمعه و تریبون نماز جمعه در یک روز آن هم روز جمعه تمامی توطئه های آنها را خنثی می کند و آنها هم به لانه های عنکبوتی شان بر می گردند. لذا جا دارد از این نهاد مقدس که نهاد ولایت و حمایت از رهبری و ولی فقیه است حفاظت و حراست نمائیم.

حجت الاسلام محمد قاسمی: نهاد مقدس نمازجمعه وابسته به ولایت است. به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران چهارمین جلسه ستاد نمازجمعه مرکز استان مازندران در مسجد حضرت موسی بن جعفر(ع) خیابان فلسطین ساری با حضور اعضاء این ستاد و هم چنین حجت الاسلام و المسلمین قاسمی مشاور آیت الله …

این بازبینی را بررسی کنید

نظر مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا