خلاق انتخاباتی حفظ شأن رقیب و تخریب نکردن رقباست. | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
خلاق انتخاباتی حفظ شأن رقیب و تخریب نکردن رقباست.

خلاق انتخاباتی حفظ شأن رقیب و تخریب نکردن رقباست.

آیت الله طبرسی: اخلاق انتخاباتی

حفظ شأن رقیب و تخریب نکردن رقباست.

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران دکتر ولایتی کاندیدای یازدهمین دوره ریاست جمهوری و مشاور امور بین المللی مقام عظمای ولایت که برای سخنرانی به شهرستان ساری سفر کرده بود در دیداری با حضرت آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در مازندران ضمن عیادت از ایشان گفت: خدا را شاکرم که بهبودی کامل حاضل شد و شما را شاداب و سرحال می بینم. به هر حال وجود شما مایه افتخار ما است.

وی با اشاره به بحث انتخابات ریاست جمهوری گفت:من پرچم ائتلاف اصولگرایان را بلند کردم و با آقایان قالیباف و حداد عادل هسته اولیه را ایجاد کردیم. اصطلاح ۱ + ۲ را من مطرح نکردم. بلکه سایت خبری تابناک آن را طرح مرده بود. من ائتلاف سه گانه را بیان کردم.

دکتر ولایتی افزود: اخلاق مداری و ثبات در مدیریت شعار دولت من می باشد و نباید به رقیب دیگر اهانت و او را تخریب کنیم. اگر کسی خواست مرا تخریب کند من پاسخ او را نخواهم داد.

این دیدار که در بیت نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران برگزار شد، آیت الله طبرسی طی سخنان کوتاهی گفت: من از جناب عالی تشکر می کنم که هم در بیمارستان که بستری بودم تشریف آوردید و هم در اینجا که جا دارد از حضرتعالی و مقام معظم رهبری و دفتر معظم له بخاطر عنایتشان تقدیر و تشکر نمایم.

وی افزود تجلی حماسه سیاسی برگزاری انتخاباتی است که یک بار دیگر همه توطئه های دشمنان را خنثی می کند.

نماینده ولی فقیه در مازندران گشایش ستادهای انتخاباتی قوی در راستای موازین قانونی را اولویت کاندیداها اعلام و تأکید کرد حفظ شأن و منزلت رقیب و تخریب نکردن رقبا، اخلاق انتخاباتی است و دنیا امروز چشمم به این انتخابات حساس دوخته، آنهم در سالی که مقام معظم رهبری سال حماسه سیاسی نامگذاری کردند و باید این شعار حفظ شود و مردم ما هم به کسانی رای بدهند که مطیع ولایت باشند چون این ولایت فقیه هست که کشور را از هر آسیبی مصون می کند.

وی در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای همه ی دست اندرکاران و خدمتگذاران به مردم گفت: این مردم چشم به آن دوخته اند که منتخبانشان پس از انتخابات چه می کنند به هر حال این مردم جهت را بر همه ی ما تمام کردند و این من و شما هستیم که باید در خدمت آنها باشیم و خواسته های آنها را برآورده کنیم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا