افتتاح دفتر خبرگزاری تسنیم با حضور مشاور آیت الله طبرسی | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
افتتاح دفتر خبرگزاری تسنیم  با حضور مشاور آیت الله طبرسی

افتتاح دفتر خبرگزاری تسنیم با حضور مشاور آیت الله طبرسی

افتتاح دفتر خبرگزاری تسنیم

با حضور مشاور آیت الله طبرسی

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران دفتر خبرگزاری تسنیم در استان مازندران در استان مازندران با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد قاسمی مشاور آیت الله طبرسی و امام جمعه موقت شهرستان ساری، قائم مقام خبرگزاری تسنیم کشور، مسئولین و مدیران دستگاههای اجرائی مازندران درساری افتتاح شد که در همین رابطه طی مراسمی که با همت اتاق بازرگانی استان در سالن آمفی تئاتر اتاق بازرگانی برگزار شد.

حجت الاسلام محمد قاسمی مشاور حضرت آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران که از سوی معظم له به این جلسه دعوت شده بود طی سخنان کوتاهی گفت: خوشحالم و خرسندم که سلام گرم و صمیمانه حضرت آیت الله طبرسی نماینده حضرت آقا در استان مازندران را به میهمانان عزیزی که به مرکز استان تشریف آوردند و مدیران دستگاههای اجرائی استان و خبرنگاران رسانه های گروهی به ویژه خبرگزاری ها برسانم و انتخاب شایسته و بجای آقای حسین قربانی را به عنوان مسئول دفتر نمایندگی این خبرگزاری که از زحمت کشان عرصه خبری در استان مازندران هستند را به فال نیک می گیریم و از خداوند منان آرزوی موفقیت ایشان را مسئلت دارم.

وی افزود: مطالب فنی و رسانه ای و نقش رسانه های جهانی بر علیه ایران اسلامی را آقای شجاعی نماینده محترم مجلس فرمودند که امروز استکبار جهانی به ویژه آمریکا که ۳ درصد جمعیت جهان را دارد که بیش از ۹۰ درصد رسانه و تبلیغات رسانه ای جهان را در بعهده دارد از موضوعات مهمی است که ما باید به آن توجه ویژه ای داشته باشیم و مبارزه با آنها کار آسانی نیست اما شدنی است.

امروز در حال حاضر جنگ، جنگ نرم و رسانه ای است . ۱۴۰۰ سال از واقعه کربلا می گذرد و مردم ما هنوز به عشق مولایشان اباعبدالله الحسین(ع) با شور و شعور عزاداری می کنند بر می گردد به تبلیغات و رسانه ها به ویژه برکت وجود بی بی دو عالم زینب(س) که وقتی زینب وارد شام بلا شد در مقابل یزید بن معاویه که برای پیروزی جنگ با امام حسین(ع) جمع شده بودند، دیدیم و شنیدیم که زینب(س) با خطبه پرشورش با بیانی شیوا و پیروزمندانه فرمودند آیا دشمنان توانستند نام حسین(ع) را محو کنند و تبلیغات زینب(س) از همان جا شروع شد که امروز به ما رسید تا جائی که نویسنده مسیحی انگلیسی که هیچ بویی از اسلام و شیعه نبرده اما از تاریخ نویسان یاد گرفته که می گوید در دنیا سه مظلوم وجود دارد: سقراط، عیسی بن مریم(ع) و امام حسین(ع).

تنها پرونده ی امام حسین(ع) است که باز است. این نویسنده مسیحی می گوید: در بین این جمعیت ۷۲ نفری طفلی وجود دارد به نام علی اصغر(ع)، او چه گناهی کرد که باید اینجور از بین برود؟ او چه گفت و چه خواست؟ لذا تا دنیا بر پاست پرونده عاشورا به برکت رسانه است و همه ی این ها هم بر می گردد به ارزش های خون شهدا مخصوصاً جایگاه ولایت و امامت که الحمدالله به برکت وجود مقام عظمای ولایت فقیه زنده و پابرجاست.

مشاور آیت الله طبرسی گفت: تسنیم نام نیکی است که در قرآن هم آمده و انتخاب این نام بسیار ارزشمند است و مسئولیت خیلی سنگینی بعهده خبرنگاران و مسئولین این خبرگزاری هست که امیدوارم مسئولین و مدیران دستگاههای اجرائی استان هم یارو یاور و همراه و همگام با این رسانه ی ملی باشند.

افتتاح دفتر خبرگزاری تسنیم با حضور مشاور آیت الله طبرسی به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران دفتر خبرگزاری تسنیم در استان مازندران در استان مازندران با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد قاسمی مشاور آیت الله طبرسی و امام جمعه موقت شهرستان ساری، قائم مقام خبرگزاری تسنیم کشور، مسئولین …

این بازبینی را بررسی کنید

نظر مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا