در مذاکرات هسته ای تابع رهبر انقلاب هستیم. | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
در مذاکرات هسته ای تابع رهبر انقلاب هستیم.

در مذاکرات هسته ای تابع رهبر انقلاب هستیم.

حضرت آیت الله طبرسی:

در مذاکرات هسته ای تابع رهبر انقلاب هستیم.

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران به نقل از خبرگزاری فارس، آیت‌الله طبرسی نماینده مقام عظمای ولایت در استان مازندران در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان ساری با تسلیت ایام محرم اظهار داشت: فرهنگ عاشورا و فرهنگ ظهور با هم آمیخته است و چون ظهور امتداد دهنده راه عاشورا است و شیعه با این دو بال به سر منزل مقصود می‌رسد.

امام جمعه مرکز استان مازندران  با اشاره به زندگی سراسر منکر یزید و یارانش گفت: ما که اصحاب امام حسین(ع) هستیم نیز باید نسبت به امر به معروف و نهی از منکر دغدغه جدی داشته باشیم.

وی ادامه داد: ایران انقلابش را با توسعه امر به معروف و نهی از منکر به سر منزل مقصود رساند به این خاطر که انقلاب ما از فرهنگ عاشورا نشات گرفت.

آیت الله طبرسی با اشاره به فواید توسعه امر به معروف و نهی از منکر بیان داشت: دشمنان از توسعه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه در هراس هستند و نمی‌خواهند فرهنگ عاشورایی در کشور ما رواج پیدا کند.

وی در ادامه تاکید کرد: امر به معروف و نهی از منکر را باید در جامعه به طور جدی پیگیری و اجرا کنیم.

آیت الله طبرسی بر لزوم رعایت اجرای صحیح و برادر گونه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه تاکید کرد.

امام جمعه مرکز استان مازندران در ادامه با اشاره به قیام امام خمینی بر ضد طاغوت گفت: امام راحل برای جلوگیری از تحریف اسلام در ایران و جهان قیام کرد و برای توسعه کفر و نفاق در کشوری سدی به نام اسلام ایجاد کرد.

وی در ادامه خواستار برگزاری مناسب عزاداری سالار شهیدان در استان مازندران شد و گفت: اجرای برخی منکرات در عزاداری‌ها زیاد شد که نیاز است در این امر تجدید نظر شود.

آیت الله طبرسی با انتقاد از اجرای برخی نوحه‌ها در صدا و سیما گفت: باید از برگزاری مجالس عزا که به خرافه نزدیک می‌شود پرهیز کرد.

امام جمعه مرکز استان مازندران تاکید کرد: در مجالس ائمه اطهار (ع) باید ایمان، صداقت، پاکی و پاکدامنی را بیاموزیم و در زندگی عادی خویش اجرایی کنیم.

وی در ادامه به موضوع مذاکره درباره پرونده هسته‌ای کشورمان که در ژنو در حال برگزاری است اشاره کرد و گفت: مذاکره ما با دشمن اجرا معروف است و ما باید مذاکره داشته باشیم و این راهی بود که امام حسین(ع) نیز انجام داد و امام حسین (ع) تا آخرین نفس‌ها نصحیت را فراموش نکرد.

آیت الله طبرسی ادامه داد: ما اهل منطق هستیم و حرف داریم و منطق داریم و می‌خواهیم با مذاکره  حسن نیت‌مان را به جهان به اثبات برسانیم.

وی اضافه کرد: ما بارها و بارها اعلام کردیم که نیاز به بمت اتم نداریم ولی دست‌یابی به انرژی صلح آمیز هسته‌ای را حق خودمان می‌دانیم و برای دسترسی به داروها و توسعه کشاورزی باید آزمایشات صلح‌آمیز را داشته باشیم.

عضو مجلس خبرگان رهبری استان مازندران در ادامه با تسلیت رحلت عسگر اولادی گفت: عسگر اولادی از زمان شهید نواب و آیت الله کاشانی به امام ملحق شد و تا پایان زندگی در خط ولایت بود و سایر سیاسیون نیز از وی درس عبرت بگیرند.

امام جمعه مرکز استان مازندران در پایان خطاب به سایر سیاسیون گفت: توصیه می‌کنم سایر نیروهای انقلابی راه عسگر اولادی را در پیش بگیرند وی تا پایان عمرش به آمریکا نه گفت.

حضرت آیت الله طبرسی: در مذاکرات هسته ای تابع رهبر انقلاب هستیم. به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران به نقل از خبرگزاری فارس، آیت‌الله طبرسی نماینده مقام عظمای ولایت در استان مازندران در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان ساری با تسلیت ایام محرم اظهار داشت: فرهنگ عاشورا و فرهنگ ظهور …

این بازبینی را بررسی کنید

نظر مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا