آیت الله طبرسی: انتقادها به مذاکرات ژنو منصفانه باشد. | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
آیت الله طبرسی: انتقادها به مذاکرات ژنو منصفانه باشد.

آیت الله طبرسی: انتقادها به مذاکرات ژنو منصفانه باشد.

آیت الله طبرسی خطیب نماز جمعه ساری:

انتقادها به مذاکرات ژنو منصفانه باشد.

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری به نقل از خبرگزاری فارس ، آیت‌الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران در خطبه‌های امروز نماز جمعه مرکز استان، اظهار داشت: دکترین مهدویت نیازمند پژوهش گسترده است و انتظار داریم کار مهم فرهنگی جامع‌الاطراف انجام دهیم.

وی با اعلام تسلیت به مناسبت شهادت امام سجاد(ع)، ادامه داد: تقوا منشا همه فضیلت‌ها است که این توشه را باید در سفره خود داشته باشیم.

آیت طبرسی افزود: تحول تاریخی در بعد از انقلاب اسلامی را در دنیا شاهد هستیم که توافق ژنو است.

نماینده مقام معظم رهبری در مازندران بیان داشت: در جامعه آزاد و چند صدایی هستیم و صحبت‌هایی در مورد ژنو وجود دارد.

وی با بیان اینکه باید انتقادها منصفانه باشد، تصریح کرد: شش قدرت در مقابل ما بودند و دکتر ظریف را در مقابل خود داشتند.

آیت الله طبرسی با اشاره به اینکه پیچ خطرناک تاریخی که برای ما پ̱یش آمد و ۱۰ سال این قفل گشوده نمی‌شد، گفت: با رهبری حکیمانه و هوشمندانه رهبری و استقامت مردم خوب، این کار صورت گرفت و بعد از ۱۰ سال به این نرمش تن دادند.

وی با بیان اینکه آنها جمهوری اسلامی را به رسمیت نمی‌شناختند، اظهار داشت: وقتی گفتند جمهوری اسلامی مجاز است پنج درصد غنی‌سازی داشته باشد، همین مقدار که آمدند تسلیم شدند و قبول کردند که در جهان نظامی است به نام جمهوری اسلامی و باید بپذیرند و ناچار شدند به‌گونه‌ای اسرائیل و عربستان را راضی نگه دارند و مذاکره را هم جدی بگیرند.

امام جمعه شهرستان ساری، یادآور شد: می‌دانند تا با جمهوری اسلامی هم‌آهنگ نشوند نمی‌توانند مشکلات کشورها را حل کنند و امروز، جمهوری اسلامی یک قدرت است.ناتو جرات نمی‌کند نگاه چپ به ما داشته باشد.

آیت طبرسی با اشاره به اینکه باید در برابر زیاده‌خواهی آنها بایستیم و خیلی هم اطمینان نداشته باشیم و به آنها بدبین باشیم، افزود: در مذاکرات بعدی، حق مسلم قانونی جهانی کشور را بگیریم.

خطیب نماز جمعه شهرستان ساری با بیان اینکه بسیج میقات پابرهنگان است، تصریح کرد: هفته بسیج، هفته عشق است.

نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه دریا در عصر حاضر اهمیت خاصی دارد، یادآور شد: قدرت‌ها دریاها را گرفته‌اند و تا نیروی دریایی دریا دل نداشته باشیم نمی‌توانیم در مقابل دشمنان استقامت کنیم.

آیت الله طبرسی ادامه داد: امروز ارتش به معنای عام، سپاه و بسیج تحت فرماندهی واحد و کل به نام مقام معظم رهبری قرار دارد و  دشمن نمی‌توان نگاه چپ داشته باشد.

وی گفت: ارتش منظم و مرتب به تنهایی جواب نمی‌دهد، ارتشی جواب می‌دهد که علاوه بر دانش نظامی، بینش توحیدی داشته باشد و این امتیاز ارتش ما است.

خطیب نماز جمعه ساری، با اشاره به اینکه دریا مربوط به جمهوری اسلامی است و حافظ می‌خواهد، متذکر شد: پیشرفت‌های خوبی در نیروی دریایی داشته‌ایم.

نماینده ولی فقیه در مازندران درباره برگزاری نخستین کنگره بین‌المللی ابن‌شهرآشوب ساروی، اظهار داشت: مازندران از این شخصیت‌ها زیاد دارد و باید این گنج‌های فرهنگی را استخراج و استفاده کنیم.

آیت الله طبرسی خطیب نماز جمعه ساری: انتقادها به مذاکرات ژنو منصفانه باشد. به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری به نقل از خبرگزاری فارس ، آیت‌الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران در خطبه‌های امروز نماز جمعه مرکز استان، اظهار داشت: دکترین مهدویت نیازمند پژوهش گسترده است و انتظار داریم …

این بازبینی را بررسی کنید

نظر مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا