عنایت به بیانات رهبری کلید و راهگشای انتخابات است. | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
عنایت به بیانات رهبری کلید و راهگشای انتخابات است.

عنایت به بیانات رهبری کلید و راهگشای انتخابات است.

نماینده ولی فقیه در مازندران گفت:

عنایت به بیانات رهبری کلید و راهگشای انتخابات است.

آیت الله نورالله طبرسی، نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به اهمیت انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شوراهای اسلامی، توجه به منویات مقام معظم رهبری و حضور گسترده مردم را زمینه ساز تحقق حماسه سیاسی دانست و گفت: مردمداری، ساده زیستی، دفاع از حقوق و منافع مردم، پایبندی به ارزش‌های اسلامی، مقابله با مستکبران و ایستادگی در مقابل آمریکا از جمله شاخص‌های ریاست جمهوری است که مقام معظم رهبری بر آن تاکید دارند.

وی با اشاره به این که انتخاب اصلح با توجه به شاخص‌های مورد تاکید مقام معظم رهبری باید مدنظر ملت بصیر ایران قرار گیرد، اظهار کرد: مشارکت مردم در پای صندوق رأی موجب نا امیدی دشمن و زمینه ساز تحقق حماسه اقتصادی است.

آیت الله طبرسی با بیان اینکه عنایت به بیانات رهبری کلید و راهگشای انتخابات است،ادامه داد: رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب فصل الخطاب همه جریان ها و اظهار نظرها و نقشه راه موفقیت انتخابات است.

امام جمعه ساری ابراز کرد: توجه هرچه بیشترو جدی تر متولیان و مجریان امر انتخابات به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) به عنوان یک ضرورت در راستای افزایش تعامل مسوولان در زمان برگزای انتخابات نقطه عطفی در این برهه زمانی بوده که همه دسیسه ها و توطئه های دشمنان را خنثی     می کند.

 وی بیان کرد:مسوولان نظام و متولیات امر انتخابات باید برای هرچه باشکوهتر انتخابات پیش روی بر حفظ وحدت و یکپارچگی انقلاب اسلامی توجه داشته باشند و برای حضور حداکثری مردم در انتخابات بصورت کاملا بی طرف و بر اساس رعایت موارد قانونیدر برگزاری انتخابات سالم تلاش کنند.

آیت الله طبرسی با اشاره به جایگاه والای انتخابات در نظام مقدس جمهوری اسلامی، گفت:در نظامی دینی که مردم با رای و انتخاب خود سر نوشت آینده خود را تعیین می کنند،فراهم کردن این بستر و برگزاری انتخابات با شکوه و سالم به عنوان امر سرنوشت ساز در اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی حایز اهمیت است.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، مشارکت اجتماعی و سیاسی در نظام مقدس جمهوری اسلامی را به معنی حضور مردم با تجلی ایمان تحت ولایت مقتدرانه رهبر معظم انقلاب اسلامی دانست و ادامه داد: همه دستگاه های اجرایی باید در کنار متولیان امر انتخابات شرایط مناسب را برای برگزاری انتخابات شکوهمند فراهم آورند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا