دیدار آیت الله طبرسی با جانبازان 70 درصدی ساری | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
دیدار آیت الله طبرسی با جانبازان  ۷۰ درصدی ساری

دیدار آیت الله طبرسی با جانبازان ۷۰ درصدی ساری

دیدار آیت الله طبرسی

با جانبازان ۷۰ درصد ساری

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران به مناسبت ولادت حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز به همراه مدیر کل و رئیس بنیاد شهید استان مازندران و حجت الاسلام محمد قاسمی مشاور ارشد حضرت آیت الله طبرسی و تنی چند از اعضاء دفتر با جانبازان ۷۰ درصد شهرستان ساری، آقایان حاج ایوب عبادی جانباز آزاده وازرزمندگان پرتلاش – جانباز ۷۰ درصد، سیدحسین آملی – جانباز ۷۰درصد، دکتر احمدی -جانباز۷۰ درصد، اسماعیلی دیدار کردند.

در این دیدار که در منزل این عزیزان برگزار شد، آیت ا… طبرسی نماینده مقام معظم رهبری طی سخنانی ضمن تبریک روز ولادت حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز از همسران این جانبازان به خاطر پرستاری از این یادگاران ارزشمند جنگ گفت: امروز شما همسران جانبازان به کسانی خدمت می کنید که ثواب آن کمتر از عبادت در راه خدا و نماز و روزه نیست و همسران جانبازان بیش از همه جهاد می کنند. این رشادتهائی که ما امروز از همسران رزمندگان و جانبازان سراغ داریم در صدر اسلام کم بود. گفتن آن خیلی آسان است اما عمل آن بسیار مشکل است.

آیت الله طبرسی در ادامه گفت: جانبازان ما و رزمندگان ما در ۸ سال دفاع مقدس تا امروز همچنان توانستند استقامت را حفظ کنند و مایه سربلندی کشور و عزت و عظمت کشور جمهوری اسلامی شوند که خداوند همه ی آنها را تأیید کند.

نماینده مقام معظم رهبری در مازندران در پایان گفت: مقام معظم رهبری که خود شهید زنده و از جانبازان عزیز ما هستند عنایت خاصی به خانواده های معظم شهدا به ویژه جانبازان دارد و هر وقتی که فرصتی کردند به صورت خاص از خانواده های این عزیزان دلجوئی کرده و سرکشی می کنند که این خود نشان از جایگاه جانبازان و خانواده های آنها می باشد و لذا امروز هم که روز جانباز و روز ولادت پرچمدار و برادر و فرمانده کل ارتش سالار شهیدان حضرت ابوالفضل عباس(ع) می باشد، دستور فرمودند تا برای عرض ارادات و سلام ویژه ایشان خدمت شما برسیم.

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده ولی فقیه در استان مازندران در این دیدارها هدایا و لوح تقدیر مقام معظم رهبری توسط آیت الله طبرسی به جانبازان و همسران آنها اهداء شد.

DSC03492 DSC03501 DSC03511 DSC03519

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا