دیدارمعاون امورحوزوی دفترمقام معظم رهبری باآیت ا..طبرسی | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
دیدارمعاون امورحوزوی دفترمقام معظم رهبری باآیت ا..طبرسی

دیدارمعاون امورحوزوی دفترمقام معظم رهبری باآیت ا..طبرسی

دیدار معاون امور حوزوی دفتر مقام معظم رهبری

با آیت ا… طبرسی

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران حجت الاسلام والمسلمین مروی معاون امور حوزوی دفتر مقام معظم رهبری که برای شرکت و سخنرانی در گردهمایی بزرگ علما و ائمه جمعه و جماعات و مبلغین و خطبا و روحانیت ولایتمدار مازندران حضور پیدا کرده بود با آیت ا… طبرسی نماینده مقام معظم رهبری دیدار و گفتگو کرد دراین دیدار  که حجت الاسلام والمسلمین قاسمی مشاور حضرت آیت ا… طبرسی و امام جمعه موقت ساری نیز حضور داشت، حجت الاسلام مروی ضمن آرزوی سلامتی برای آیت الله طبرسی با اشاره به جایگاه روحانیت در جامعه گفت امروز روحانیت پرچمدار نظام مقدس جمهوری اسلامی است که در راس آن مقام معظم رهبری به عنوان ولی فقیه سکان کشتی نجات را به عهده دارند و حوزه های علمیه هم به عنوان یکی از ارکان مهم نظام می تواند نقش بسزائی داشته باشد که الحمدالله دارد.

در ادامه آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در مازندران ضمن خوش آمد به حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا مروی گفت: امروز ما بعنوان روحانی که لباسمان آرم نبوت و عمامه ما آرم نبوت است. رسالت بزرگی داریم ما هادیان جامعه هستیم و مردم به ما اعتماد داشته و دارند. لذا امروز ما اعتماد داشته و دارند. لذا امروز تقویت حوزه های علمیه نیاز جامعه ما است چرا که از این حوزه های علمیه عالمانی تحویل جامعه می شود که حافظ و نگهدار و پرچمدار نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

نماینده مقام معظم رهبری که در جمع روحانیت استان هم سخن می گفت افزود: استان مازندران با داشتن روحانوین ارزشمند یکی از استانهای مطرح کشور در این زمینه هستند و خوشبختانه بخاطر ولائی بودن مردم این استان جایگاه روحانیت هم بسیار جایگاه ارزشمندی هست که ما شاکریم به درگاه خداوند منان و همه ی ما به عنوان سربازان آقا امام زمان(عج) و سربازان رهبر معظم انقلاب و ولی فقیه زمان تا آخرین قطره خونمان در کنار مقام معظم رهبری به عنوان سکاندار کشتی نجات ایستاده ایم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا