دیدار حجت الاسلام حسینی بوشهری باآیت الله طبرسی | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
دیدار حجت الاسلام حسینی بوشهری باآیت الله طبرسی

دیدار حجت الاسلام حسینی بوشهری باآیت الله طبرسی

دیدار حجت الاسلام و المسلمین حسینی بوشهری

با آیت الله طبرسی

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در مازندران حجت الاسلام و المسلمین حسینی بوشهری مدیریت محترم حوزه علمیه کشور و عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری در ساری با آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران دیدار و گفتگو کرد.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی بوشهری که از سوی دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران برای سخنرانی مراسم شب نوزدهم ماه مبارک رمضان (شب قدر) دعوت شده بود در دیدار با آیت الله طبرسی از حضور مردم شهرستان ساری بخاطر علاقمندی مردم استان ولایتمدار مازندران به ویژه از خاندان پیامبر(ص) و ائمه اطهار(ع) گفت: من خوشحالم امسال در جمع مریدان امام علی(ع) شب قدر را برگزار می کنم.

چرا که وقتی این جمعیت مشتاق را با چشمان گریان در سوگ مولایشان علی(ع) را می بینیم جدا متحیر شده و به خود می بالیم که مردمی عاشق ولایت داریم.

در ادامه آیت الله طبرسی ضمن خوش آمد به مدیریت حوزه علمیه کشور و امام جمعه موقت قم گفت: مردم مازندران همیشه عاشق ولایت بوده و اینگونه مراسم ها علاقمندی مردم استان بخصوص مرکز استان را بیشتر می کند.

وی از جایگاه و نقش حوزه های علمیه در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی به ویژه خط رهبری و منویات مقام معظم رهبری مطالبی عنوان کرد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا