حجت الاسلام قاسمی:مازندران در فقر ایجاد پروژه ملی می سوزد. | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
حجت الاسلام قاسمی:مازندران در فقر ایجاد پروژه ملی می سوزد.

حجت الاسلام قاسمی:مازندران در فقر ایجاد پروژه ملی می سوزد.

حجت الاسلام و المسلمین قاسمی امام جمعه موقت مرکز مازندران

مازندران در فقر ایجاد پروژه ملی می سوزد.

به گزارش روابط عمومی و کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران این مطلب را حجت الاسلام و المسلمین قاسمی امام جمعه موقت مرکز مازندران و مشاور آیت الله طبرسی نماینده حضرت آقا در مازندران در خطبه نمازجمعه ساری بیان داشت.

وی گفت: حضور مسئولان برجسته کشور در مازندران برای این استان بسیار ارزشمند است ولی مسئولان ارشد کشور نسبت به رفع مشکلات استان مازندران که زحمات زیادی را برای اعتلای نظام کشیدند اقدام اساسی را در دستور کار خویش قرار دهد.

وی افزود: بیکاری خانواده های مازندرانی از مشکلات اساسی است که بسیاری از خانواده ها به دلیل نداشتن شغل مناسب دچار چالش جدی هستند.

امام جمعه موقت شهرستان ساری در ادامه خطبه نمازجمعه این شهر گفت: مازندران در فقر ایجاد پروژه ملی می سوزد و توقع مردم از مسئولان ارشد کشور و استان اجرای پروژه سنگین و تراز اول در این استان است.

وی هم چنین از مهندس عبوری شهردار جوان و محبوب ساری بخاطر پیگیری و اجرای پروژه های مهم در مرکز استان و تحول در فضای این شهر از وی قدردانی کرد .

حجت الاسلام قاسمی با اشاره به فرا رسیدن عید غدیرخم گفت:به دلیل اهمیت این عید خداوند به پیامبر (ع) تا کید کرد که اگر علی (ع) را بعنوان ولی فقیه بعد از خویش معرفی نکند به رسالت خویش عمل نکرده است .

وی افزود همه حراس دشمن از جایگاه ولایت فقیه است و از اسلام تاکنون تلاش دارند که جایگاه ولایت فقیه را متزلزل کنند .

مشاور آیت الله طبرسی در رابط با روز تاسیس وزارت اطلاعات گفت : مسولان وزارت اطلاعات برای اعتلای ایران اسلامی زحمات زیادی مستقبل شدند که جای تقدیر و تشکر از این عزیزان دارد .

وی همچنین از فرماندهی نیروی انتظامی استان مازندران بخاطر تلاش بی وقفه این نیرو در برقراری امنیت در استان مازندران تشکر کرد و گفت : فرماندهی انتظامی استان مازندران در مدت حضورش در استان مازندران را برای استقرار ارازل اوباش نا امن کردد . لازم بذکراست حجت الاسلام قاسمی مشاور حضرت آیت الله طبرسی در ادامه سفر رئیس مجلس و وزیر کشور در استان مازندران در جلسه شورای اداری سخنانی ایراد کرد وی در این جلسه در خصوص جایگاه و اهمیت ولایت فقیه در جامعه گفت ک جایگاه ولایت مطلقه فقیه در جامعه ما شده است .

اگر مردم بعداز پیامبر (ص) به ولایت و امامت توجه داشتند دنیای امروز مورد هجمه قرار نمی گرفت امروز دشمنان داخلی وخارجی ما هجمه فراوانی به جایگاه ولایت دارند و این مسیر را ادامه می دهند .

حجت الاسلام قاسمی گفت : اگر قرار است زیر چتر ولایت قرار بگیریم باید در فرا رو فرودها از ولایت اطاعت کنیم .

مشاور آیت الله طبرسی در ادامه سخنان خود گفت : در استان مازندران که بیش از ۱۰هزار شهید تقدیم انقلاب کرده همه پیرو ولی فقیه زمان هستند وی با بیان اینکه جبپه وخط مقدم هزار کیلومتر فاصله داشتیم اما مردم ما راهی جبپه ها شدند این مردم تابع محض ولایت فقیه هستند و نگاه آنها به نگاه ولایت فقیه زمان است .

حجت الاسلام قاسمی در خصوص مشکلات استان مازندران گفت همانطوریکه رهبر معظم انقلاب فرمودند فقر استان مازندران در زیر برگهای سبز پنهان شده است و نیاز است مسولین کشوری و استانی این مشکلات اساسی مردم استان ولایتمدار استان مازندران را حل کنند .

رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در استان مازندران در ادامه گفت : دفتر نماینده رهبری در مازندران سالانه بیش از ۴۰هزار مراجعه کننده دارد که ۹۰ درصد آنها جویای کار هستند و دولت باید در این زمینه چاره ای بیندیشد چون بیکاری بیداد می کند

حجت الاسلام و المسلمین قاسمی امام جمعه موقت مرکز مازندران مازندران در فقر ایجاد پروژه ملی می سوزد. به گزارش روابط عمومی و کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران این مطلب را حجت الاسلام و المسلمین قاسمی امام جمعه موقت مرکز مازندران و مشاور آیت الله طبرسی نماینده حضرت آقا در …

این بازبینی را بررسی کنید

نظر مخاطبین

رای کاربر: 4.23 ( 2 نظر)
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا