دیدار مدیر کل پایانه های مازندران با آیت الله طبرسی | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
دیدار مدیر کل پایانه های مازندران با آیت الله طبرسی

دیدار مدیر کل پایانه های مازندران با آیت الله طبرسی

دیدار مدیر کل پایانه های مازندران

با آیت الله طبرسی

به گزارش روابط عمومی و کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران مهندس محمد زاده مدیر کل بهمراه معاونین اداره کل پایانه های مازندران با آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران که در دفتر معظم به برگزار شد دیدار کردند.

حضرت آیت الله طبرسی گفت: اجرای موفق طرح بستن کمربند ایمنی در خودرو توسط مردم ایران یک فرهنگ شده است. لذا باید فرهنگ استفاده از کلاه ایمنی توسط موتور سواران و اطلاع رسانی رسانه ها فرهنگ سازی شود.

وی افزود: سبک زندگی اسلامی می تواند از طریق ترویج مفاهیم دینی و احکام در بین قشر زحمتکش رانندگان محقق شود و اداره پایانه ها با برگزاری دوره های آموزشی نحوه صحیح رانندگی مطمئن را برای رانندگان صورت دهد.

نماینده مقام معظم رهبری در مازندران گفت: از طریق تذکر و فرهنگ سازی باید نحوه رانندگی در جاده های مازندران برای کاهش تصادفات در محورها مدیریت شود و ارتقا فرهنگ ترافیکی و رانندگی از طریق دانش آموزان در مدارس باید ترویج شود.

عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: اداره کل پایانه ها نقش مؤثری در تنظیم رانندگان، مسافران و جاده ها باید داشته باشد و باید قانون جامع و کاملی برای ارتقاء ایمنی جاده های کشور تدوین شود.

وی همچنین با اشاره به اینکه زیباسازی و سرویس های بهداشتی و نمازخانه های بین راهی استان باید متولی مناسبی داشته باشد گفت: اکنون این موضوع در جاده های استان باید با جدیت دنبال شود که متأسفانه نمی شود و برازنده مردم ایران نیست که دارای مساجد بین راهی مناسب در استان علوی تبار مازندران نباشد.

در ابتدای این دیدار مهندس محمد زاده مدیر کل پایانه های استان طی گزارشی از عملکرد موفق این اداره کل و برنامه های آینده پایانه های مازندران مطالبی عنوان کرد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا