پیام مشترک آیت الله طبرسی و مهندس طاهائی-{خبرنگـار} | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
پیام مشترک آیت الله طبرسی و مهندس طاهائی-{خبرنگـار}

پیام مشترک آیت الله طبرسی و مهندس طاهائی-{خبرنگـار}

پیام مشترک آیت الله طبرسی و مهندس طاهائی

به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار

به گزارش کمیته خبری دفتر نمایده ولی فقیه در استان مازندران، حضرت آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در استان و آقای مهندس طاهائی استاندار مازندران به مناسبت ۱۷ مرداد، روز خبرنگار پیام مشترکی صادر کردند.

به گزارش روابط عمومی استانداری، متن کامل این پیام به شرح زیر است:

« بسمه تعالی »

بی شک رسانه ها قلب تپنده و شریان حیاتی رویدادها و مناسبات اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی جوامع بوده و نقش آنها در اعتلاء و بالندگی همه جانبه یک ملت بر کسی پوشیده نیست.

خبرنگاران به عنوان قاصدان و راویانی که بی قرار بر مدار رویدادها می کاوند تا جریان زنده اطلاعات را با شجاعت، صداقت و صراحت در جامعه به گردش درآورند، شایسته اکرام و تجلیل اند.

خبرنگاران به راستی تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه اند، آنان وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند ، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای ، مرهون تلاش های شبانه روزی آنهاست.

هفدهم مرداد ماه هر سال بهانه ایست برای تقدیر از انسان هایی که عاشقانه در عرصه اطلاع رسانی، هنرنمایی می کنند، تا ضمن تنویر افکار عمومی، چراغ روشنی برای تصمیم گیری های صحیح مدیریتی در جامعه باشند.

امروز که ملت مومن و حماسه ساز ایران اسلامی، حماسه عظیم سیاسی را در انتخابات ۲۴ خرداد رقم زدند و دولتی انقلابی و مردمی با آراء مقدس مردم دوران طلایی خدمت را در کشور آغاز نموده است، از اصحاب رسانه و قلم انتظار می رود در کنار نقد سازنده و منصفانه ، زمینه خدمت به مردم و موفقیت دولت محترم یازدهم در همه زمینه ها را فراهم آورده و همراهی و هم دلی صمیمانه ای با دولت جناب آقای دکتر روحانی و خادمان ملت در استان مازندران داشته باشند.

اینجانبان ضمن تبریک فرا رسیدن روز خبرنگار، روز رعایت حریم قلم و اندیشه، با یاد و نام شهیدان اهل قلم، شهید آوینی ، صارمی و شهدای خبرنگار این استان، از خداوند متعال توفیق روز افزون این قشر زحمتکش جامعه بویژه خبرنگاران خستگی ناپذیر استان مازندران را مسئلت داریم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا