مراسم یک شهر یک حسینیه در ساری برگزار می شود. | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
مراسم یک شهر یک حسینیه در ساری برگزار می شود.

مراسم یک شهر یک حسینیه در ساری برگزار می شود.

مراسم یک شهر یک حسینیه در ساری برگزار می شود.

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران حجت الاسلام و المسلمین محمد قاسمی مشاور آیت الله طبرسی با اعلام این خبر گفت: بر اساس برنامه ریزی و نشست هائی که با هیأت های مذهبی و اعضاء هیأت های امنا تکایا و حسینیه ها داشتیم قرار شد که انشاالله در روز تاسوعای امام حسین(ع) از ساعت ۹ صبح میزبان عزادارن آقا اباعبدالله الحسین(ع) در امام زاده یحیی(ع) شهر ساری تحت عنوان (یک شهر، یک حسینیه) باشیم.

وی افزود: امسال با هماهنگی و همکاری صمیمانه صدا و سیمای مرکز مازندران این مراسم از شبکه ی استانی تبرستان پخش خواهد شد که جا دارد من از مدیر کل صدا و سیما و سازمان تبلیغات و کانون مداحان هم تشکر نمایم.

امام جمعه موقت مرکز مازندران در ادامه گفت: البته این مراسم مذهبی ضمن حضور هیأت های عزاداری حسینیه ها را خواهیم داشت چون به نوعی تجمع عمومی خواهد بود، از همه ی قشرها چه شهر و چه روستاهای اطراف هم دعوت به عمل می آید که در این حرکت عاشورائی حضور بهم رسانند.

وی گفت: ما در سطح شهرستان ساری بیش از ۶۱۹ هیأت مذهبی داریم که اگر بطور کامل ساماندهی شوند می توانند حرکت بسیار ارزشمندی در هر چه بهتر برگزار شدن این گونه مراسم های معنوی داشته باشند.

مراسم یک شهر یک حسینیه در ساری برگزار می شود. به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران حجت الاسلام و المسلمین محمد قاسمی مشاور آیت الله طبرسی با اعلام این خبر گفت: بر اساس برنامه ریزی و نشست هائی که با هیأت های مذهبی و اعضاء هیأت های امنا تکایا …

این بازبینی را بررسی کنید

نظر مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا