دومین جلسه هیأت امنا حسینیه سارویها (مشهد مقدس) در ساری برگزار شد. | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
دومین جلسه هیأت امنا حسینیه سارویها (مشهد مقدس) در ساری برگزار شد.

دومین جلسه هیأت امنا حسینیه سارویها (مشهد مقدس) در ساری برگزار شد.

دومین جلسه هیأت امنا حسینیه سارویها (مشهد مقدس)

در ساری برگزار شد.

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران دومین جلسه هیأت امنا حسینیه سارویها (مشهد مقدس) در دفتر نماینده مقام معظم رهبری به ریاست حجت الاسلام و المسلمین محمد قاسمی مشاور آیت الله طبرسی و امام جمعه موقت شهرستان ساری و با حضور اعضا هیأت امنا حسینیه سارویها در مشهد مقدس برگزار گردید.

در این جلسه حجت الاسلام قاسمی طی سخنانی ضمن عرض تسلیت ایام شهادت امام حسین(ع) و شهدای کربلا گفت: همه ی ما از نوکران امام حسین(ع) هستیم، چه من طلبه و چه شماها که محاسن خودتان را در راه امام حسین(ع) و برای امام حسین(ع) به عنوان هیأت امنا حسینیه سارویها که بیش از ۵۰ سال قدمت دارد سفید کردید و لذا اگر هر قدمی یا قلمی یا حرکتی انجام می دهیم به عشق امام حسین(ع) و بس.

وی افزود حسینیه سارویها در مشهد مقدس نگین انگشتری مازندران هست و جایگاه ویژه ای در بین هیأت ها دارد و لذا نیاز است مدیریت هیأت بیش از پیش باشد و نظارت در همه ی امور می تواند کیفیت زحمات شما عزیزان را بالا ببرد.

امام جمعه موقت ساری در ادامه گفت: ما از زحمات شما اعضا محترم هیأت امنا که سالیان سال در حسینیه سارویها مشغول به فعالیت هستید قدردانی می کنیم چرا که هر کدام از شماها سالیان سال تجربه ی فراوانی را بدست آوردید که نسل جوان از شما باید درس بگیرند اما متاسفانه در یکی دو بخش یک ضعف های دیده می شود که امیدوارم امسال با ساماندهی و مدیریت جدی شما عزیزان هیأت امنا بتوانیم شاهد مراسمی با شکوهتر از سالهای گذشته در مشهد مقدس باشیم .

مشاور آیت الله طبرسی گفت : از آنجایکه آبروی شهرمان و استان مان در مشهد مقدس آنهم در ایام سوگواری سالار شهیدان و شهادت علی ابن موسی الرضا (ع) هئیت عزاداران ساروی ها هست که باید هئیت امنا نظارت بیشتری در همه امور بویژه بحث انتخاب مداحان و سخنرانان داشته باشند.

در ادامه سردار شمشیربند رئیس شورای اسلامی شهر ساری گفت: نظارت بر حسینیه سارویها در مشهد مقدس می تواند جایگاه استان مازندران بویژه شهرستان ساری را بالا برده و خدای ناکرده کم اهمیت دادن به آن می تواند ضربه ای به استان و شهرستان ساری بزند و لذا دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران با همکاری اعضاء محترم هیأت امنا حسینیه سارویها امسال با برنامه ریزی های خود می تواند در این راه به موفقیت هائی دست یابند و دیگر ما شاهد مشکلات سالهای گذشته نباشیم .

سردار شمشیر بند در ادامه افزود : شورای اسلامی و شهرداری ساری در این راه از هیچ کمک و کوششی دریغ نخواهیم کرد چرا که همه ما زندگی مان وقف حسین(ع) است و اگر امروز عزتی داریم از حسین(ع) است . پس باید در راه حسین برای حسین (ع) قدمی یا قلمی برداریم که ذخیره آخرتمان باشد .

در پایان مقرر شد جلسه ای با حضور حاج آقا مخلص و حاج آقا اکبر صفری از اعضاء هئیت امنا حسینیه ساویها و حجت الاسلام صادقی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی جهت هماهنگی و برنامه ریزی برای انتخاب مداحان و سخنرانان مراسم که در حسینیه سارویها در مشهد مقدس بر گزار می شود و پس از تایید دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران بصورت رسمی اعلام تا به اطلاع هئیت های مذهبی عزداران ساروی در مشهد برسد.

دومین جلسه هیأت امنا حسینیه سارویها (مشهد مقدس) در ساری برگزار شد. به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران دومین جلسه هیأت امنا حسینیه سارویها (مشهد مقدس) در دفتر نماینده مقام معظم رهبری به ریاست حجت الاسلام و المسلمین محمد قاسمی مشاور آیت الله طبرسی و امام جمعه موقت شهرستان …

این بازبینی را بررسی کنید

نظر مخاطبین

رای کاربر: 4.55 ( 1 نظر)
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا