حجت الاسلام قاسمی: شهدا برتمام کارهای روز مره ما ناظر هستند. | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
حجت الاسلام قاسمی: شهدا برتمام کارهای روز مره ما ناظر هستند.

حجت الاسلام قاسمی: شهدا برتمام کارهای روز مره ما ناظر هستند.

حجت الاسلام قاسمی:

شهدا برتمام کارهای روز مره ما ناظر هستند.

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران حجت الاسلام و المسلمین محمد قاسمی مشاور حضرت آیت الله طبرسی و امام جمعه موقت مرکز استان مازندران در مراسم گرامیداشت یادواره ی شهدای ۱۸ دی ساری که در مصلی امام خمینی(ره) این شهر برگزار شد گفت: در کتاب آسمانی درباره فرهنگ شهید و شهادت روایت های فراوانی بیان شده است.

وی افزود: شهدا بر تمام کارهای روزمره ما مسئولین ناظر هستند و لذا نیاز است که به خانواده های آنها سرکشی لازم به عمل آید.

امام جمعه موقت ساری گفت: شهدا برای حفظ کیان انقلاب اسلامی و ناموس خود در برابر دشمنان با تمام قوا ایستادگی کرده اند و پیروزی انقلاب اسلامی هم مرهون جان فشانی های رزمندگان و شهدای اسلام است.

مشاور نماینده مقام معظم رهبری در مازندران بر لزوم برگزاری یادواره های شهدا در مازندران تأکید کرد و گفت: یادواره های شهدا می تواند فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل سوم جامعه انتقال دهد که این مملکت به برکت خون پاک شهدا و امام راحل به پیروزی رسید و تمام ابرقدرت های دنیا را به زانو کشاند.

وی با بیان اینکه یکی از وصایای مهم شهدا حفظ عفاف و حجاب است گفت: متأسفانه در حال حاضر وضعیت حجاب در کشورمان نگران کننده است و این حرکات در شأن نظام ما نیست.

حجت الاسلام محمد قاسمی گفت: شهدا در مکتب حضرت فاطمه الزهرا(س) درس ولایت مداری را فرا گرفتند و جایگاه و مقام شهدا بالا بوده و ما باید از شهدا درس بگیریم.

لازم بذکر است از سوی پایگاه مقاومت حسینیه شهدا ساری و با همکاری فرمانداری و شهرداری مراسم یادواره شهدا ۱۸ دی ساری برگزار شد که با استقبال بی نظیر مردم ساری و حومه قرار گرفت.

حجت الاسلام قاسمی: شهدا برتمام کارهای روز مره ما ناظر هستند. به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران حجت الاسلام و المسلمین محمد قاسمی مشاور حضرت آیت الله طبرسی و امام جمعه موقت مرکز استان مازندران در مراسم گرامیداشت یادواره ی شهدای ۱۸ دی ساری که در مصلی امام خمینی(ره) …

این بازبینی را بررسی کنید

نظر مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا