حجت الاسلام قاسمی: حمایت از مرجعیت، حمایت از اسلام است. | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
حجت الاسلام قاسمی: حمایت از مرجعیت، حمایت از اسلام است.

حجت الاسلام قاسمی: حمایت از مرجعیت، حمایت از اسلام است.

حجت الاسلام قاسمی:

حمایت از مرجعیت، حمایت از اسلام است.

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران جمعی از دانش آموزان مدرسه ناشنوایان امام جعفر صادق علیه السلام شهرستان ساری در دفتر نماینده مقام معظم رهبری در مازندران با حجت الاسلام و المسلمین محمد قاسمی مشاور حضرت آیت الله طبرسی و امام جمعه موقت مرکز استان دیدار کردند.

در این دیدار که آقای عبداللهی مدیر و معاونین این مدرسه حضور داشتند حجت الاسلام و المسلمین قاسمی طی سخنانی ضمن خیر مقدم به این دانش آموزان گفت: خدا را شاکرم که امروز در جمع جوانان عزیزی هستم که به سن تکلیف رسیدند، چرا که هر کسی به سن تکلیف می رسد باید مسائل شرعی را رعایت بکند که الحمدالله در مدارس دخترانه و پسرانه ما مراسم خاصی در این رابطه می گیرند که نیاز جامعه ی ما نیز می باشد و چه کار زیبا و پسندیده ای شما به عنوان متولیان مدرسه ناشنوایان انجام دادید، برای این عزیزان که استثنائی هستند.

وی افزود: احکام هم مسائل دینی دارد و هم شرعی. مثلاً ما در فروع دین نیاز به تقلید داریم که این کار بسیار ارزشمند و مهم باید توسط کارشناسان دین انجام شود. از این باب مراجع تقلید هستند که مسئولیت این کار را بعهده دارند و از جمله ی آن مقام معظم رهبری که مرجعیت ایشان امروز در جامعه ما چه در ایران و چه در خارج از کشور جایگاه ویژه ای دارد و شما مسئولین محترم باید توجه خاصی به این امر داشته باشید. امروز حمایت از مرجعیت، حمایت از اسلام است.

حجت الاسلام قاسمی: حمایت از مرجعیت، حمایت از اسلام است. به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران جمعی از دانش آموزان مدرسه ناشنوایان امام جعفر صادق علیه السلام شهرستان ساری در دفتر نماینده مقام معظم رهبری در مازندران با حجت الاسلام و المسلمین محمد قاسمی مشاور حضرت آیت الله طبرسی …

این بازبینی را بررسی کنید

نظر مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا