بلاتکلیفی اجرای اقتصاد مقاومتی در استان داد آیت الله طبرسی را هم در آورد! | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
بلاتکلیفی اجرای اقتصاد مقاومتی در استان داد آیت الله طبرسی را هم در آورد!

بلاتکلیفی اجرای اقتصاد مقاومتی در استان داد آیت الله طبرسی را هم در آورد!

بلاتکلیفی اجرای اقتصاد مقاومتی در استان

داد آیت الله طبرسی را هم در آورد!

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران و امام جمعه ساری در خطبه های این هفته نمازجمعه مرکز استان با تاکید بر رعایت تقوایی الهی توسط نمازگزاران اظهار کرد: برای تداوم زندگی زناشویی نیز تقوا لازم است.

وی گفت گفت: مسئولان درباره اقدامات انجام شده در مازندران پاسخگو باشند و نسبت به اجرای اقتصاد مقاومتی اقدام مناسبی در برنامه کاری قرار گیرد.
وی در ادامه با تبریک ایام دهه‌فجر انقلاب اسلامی ایران گفت: انقلاب اسلامی ایران تحول عظیمی در منطقه و جهان ایجاد کرد و امام خمینی (ره) با رهبر نهضت اسلامی حکومت ۲ هزار و ۵۰۰ ساله رژیم شاهنشاهی را در کشور سرنگون کردند.
امام جمعه شهرستان ساری اضافه کرد: ایران اسلامی در حال حاضر به عنوان نیروی اثرگذار در منطقه و جهان و در معادلات سیاسی نقش ایران بسیار پررنگ است و بسیاری از راهبردهای منطقه توسط ایران اسلامی ارائه می‌شود.
وی در ادامه با اشاره به اقدامات خراب‌کارانه کشورهای غربی در فلسطین، عراق، سوریه، لبنان و افغانستان افزود: کشورهای غربی در این مناطق کاری از پیش نبردند و ایران نقش اثرگذاری در این کشورها دارد.
طبرسی در ادامه با اشاره حضور گسترده مردم ایران در صحنه‌های انقلاب اسلامی، افزود: مردم ۳۶ سال در صحنه حضور دارند، از تحریم و تهدید نترسیدند و در برابر نقشه‌های شوم دشمن نیز به خوبی ایستادگی کردند.
وی اضافه کرد: مردم در ۲۲ بهمن نیز حضور پرشور و گسترده دارند و بار دیگر دشمن را منفعل و شرم‌سار می‌کنند اما صحبت من با مسئولان است، مسئولان در این ایام اعلام کنند که برای مردم و برای رفاه مردم چه اقداماتی انجام شده است.
نماینده ولی‌فقیه در استان مازندران ادامه داد: فساد اداری که مشکلاتی جدی برای مردم ایجاد می‌کند، تکریم ارباب‌رجوع در ادارات که کمتر دیده می‌شود، در مراجعات مردمی به دفتر این‌جانب بیان می‌شود که برخی‌ها به خاطر یک اقدام کوچک دو سال در ادارات معطل هستند، مردم هم طاقت و توانی دارند، مسئولان نسبت به اقدامات انجام شده و میزان رضایت‌مندی از عملکرد مسئولان نظرسنجی کنند.
وی گفت: مسئولان اعلام کنند که در یک‌سال گذشته در مازندران چه اقداماتی انجام دادند، از مسئولان توقع است که به مردم پاسخ دهند و نسبت به خواسته‌های مردم پاسخگو باشند، مسئولان اقتصاد مقاومتی را به بازی گرفته‌اند.
نماینده ولی‌فقیه در مازندران خواستار برنامه‌ریزی مناسب برای اجرای سیاست اصل ۴۴ به صورت شفاف در استان شد و گفت: واحدهای تولید دولتی را به صورت تمام و کمال در اختیار مردم قرار دهید، این طور نباشد که از یک طرف اعلام شود واحد تولیدی به مردم واگذار شد و از طرف دیگر دوباره دولت تصدی‌گری امر را در اختیار بگیرد.
طبرسی خواستار کاهش بروکراسی اداری در سطح ادارات استان مازندران شد و گفت: برای رفع مشکل اداری از مردم نظرسنجی شود و نسبت به کاهش تصدی‌گری دولت در اقتصاد برنامه مدونی تعریف شود.
وی در ادامه با اعلام اینکه از ابتدای مطرح شدن طرح اقتصاد مقاومتی در کشور توسط رهبر انقلاب به مسئولان اعلام کردم که ستادی در استانداری مازندران در این ارتباط تشکیل شود، افزود: تاکنون از تشکیل این ستاد در استان خبری نشد.
نماینده ولی‌فقیه در ادامه افزود: انقلاب اسلامی ایران متعلق به مردم است و مسئولان باید نسبت به این موضوع توجه جدی داشته باشند، اقتصاد مقاومتی، مدیریت جهادی و فرهنگ اسلامی باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد.
وی در پایان با اشاره به اقدامات اثرگذار حزب‌الله لبنان در مناطق اشغالی گفت: با این اقدام حزب‌الله لبنان به زودی فواره اسراییل سرنگون می‌شود.

بلاتکلیفی اجرای اقتصاد مقاومتی در استان داد آیت الله طبرسی را هم در آورد! به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران و امام جمعه ساری در خطبه های این هفته نمازجمعه مرکز استان با تاکید بر رعایت تقوایی الهی توسط نمازگزاران اظهار …

این بازبینی را بررسی کنید

نظر مخاطبین

رای کاربر: 2.73 ( 2 نظر)
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا