حجت الاسلام قاسمی: مرکز استان مازندران پیش قراول کمک به ستاد عتبات عالیات می باشد. | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
حجت الاسلام قاسمی: مرکز استان مازندران پیش قراول کمک به ستاد عتبات عالیات می باشد.

حجت الاسلام قاسمی: مرکز استان مازندران پیش قراول کمک به ستاد عتبات عالیات می باشد.

حجت الاسلام قاسمی:

مرکز استان مازندران پیش قراول کمک به ستاد عتبات عالیات می باشد.

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران اولین جلسه ستاد عتبات عالیات شهرستان ساری به ریاست حجت الاسلام و المسلمین قاسمی مشاور حضرت آیت الله طبرسی و امام جمعه موقت ساری و با حضور رؤسای ادرات، بخشدار مرکزی، سپاه پاسداران ساری و تنی چند از مسئولین مربوطه در دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران برگزار شد.

در این جلسه ابتدا آقای نصیری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات ساری طی سخنانی ضمن بر شمردن اهداف این ستاد و ارائه گزارش سال ۹۳ و نحوه ی کمک رسانی مردم شهرستان ساری برای بازسازی عتبات عالیات گفت: حمایت همه جانبه نماینده مقام معظم رهبری و مدیریت جناب حجت الاسلام قاسمی رئیس هیأت امناء ستاد بازسازی عتبات مرکز استان و مردم شهرستان ساری در سال گذشته با کمک های بیدریغ شان توانستند به اهداف از پیش تعیین شده برای بازسازی حرم امام حسین(ع)، صحن حضرت زینب(س) بین الحرمین و … در عراق برسند، که جا دارد از مردم خیر مرکز استان تشکر و قدردانی نمائیم.

وی همچنین در خصوص تدوین برنامه مشارکت های دولتی در بازسازی عتبات عالیات در سال ۹۴ و نحوه ی کمک رسانی برای بازسازی طرح های جدید عتبات عالیات توضیحاتی ارائه کرد.

در ادامه ی این جلسه حجت الاسلام و المسلمین محمد قاسمی رئیس هیأت امنا ستاد بازسازی عتبات عالیات مرکز استان با اشاره به کمک های مردم ساری و حومه برای بازسازی اماکن متبرکه در عراق گقت: الحمدالله این کمک های مردنی باعث شد تا مرکز استان مازندران در کشور به عنوان نمونه انتخاب شود که باید این عنوان به حول و قوه الهی حفظ شود و امسال یعنی سال ۹۴ هم با کمک خیرین و مردم ولایتمدار و عاشق امام حسین(ع) ساری و همچنین بخشداران منطقه چهاردانگه و دودانگه مرکزی و مسئولین ادارات شهرستان و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مرکز استان این انتظار را داریم که با توجه به برآورد هزینه ی بازسازی حرم های مطهر ائمه اطهار(ع) و احداث صحن مبارک حضرت زهرا(س) و صحن مبارک حضرت زینب(س) که بیش از ۱۴ میلیارد ریال می باشد برای ذخیره ی آخرتمان حرکتی امام حسینی(ع) داشته باشیم و تا پایان سال بتوانیم بخش اعظم تعهداتمان را در کربلای معلی به انجام برسانیم.

مشاور آیت الله طبرسی در ادامه گفت: در روایات آمده و سفارش زیادی برای زیارت اباعبدالله الحسین(ع) شده است و امروز کمک های من و شما بسیار تأثیر گذار خواهد بود، چرا که خانه حسین(ع) اگر امروز با این هجمه ی دشمنان اسلام و داعش و وهابیون آباد شود یعنی من و شما بهشت را برای خودمان خریدیم، یعنی توشه و ذخیره ای برای ما خواهد بود، ضمن اینکه حرکت خوبی هست و باید با یک نظمی انجام شود.

انشاالله انتظار داریم شورای اسلامی ساری، شهرداری ساری که در این راه پیش قدم بودند، دیگر ادارت و بخشداریها و مساجد و تکایا و آموزش و پرورش، اصناف و بازاریان با توجه به اینکه ماه رمضن و محرم هم در پیش داریم با کمک هایشان برگ زرینی دیگر بر افتخارات این استان بویژه مرکز استان که نگین انگشتر مازندران می باشد، بیفزایند.

وی در پایان گفت: مرکز استان مازندران باید الگو باشد اگر امروز مرکز استان تقویت بشود استان تقویت شده است و الحمدالله ما در کل استان و تمامی شهرستانها مشتاقان زیادی برای کمک به بازسازی عتبات عالیات داریم که بازسازی عتبات عالیات از آرزوهای مقام معظم رهبری می باشد که بعد از پایان جنگ دستور فرمودند تا ستادی ذر کل کشور با کمک و همیاری مردم تشکیل شود که الحمدالله ایران اسلامی در این زمینه هم موفق بود.

pixelstats trackingpixel

حجت الاسلام قاسمی: مرکز استان مازندران پیش قراول کمک به ستاد عتبات عالیات می باشد. به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران اولین جلسه ستاد عتبات عالیات شهرستان ساری به ریاست حجت الاسلام و المسلمین قاسمی مشاور حضرت آیت الله طبرسی و امام جمعه موقت ساری و با حضور رؤسای …

این بازبینی را بررسی کنید

نظر مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا