مشاور آیت الله طبرسی: گردهمائی بزرگ علما و ائمه جمعه و جماعات استان در ساری برگزار می شود. | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
مشاور آیت الله طبرسی: گردهمائی بزرگ علما و ائمه جمعه و جماعات استان در ساری برگزار می شود.

مشاور آیت الله طبرسی: گردهمائی بزرگ علما و ائمه جمعه و جماعات استان در ساری برگزار می شود.

مشاور آیت الله طبرسی: گردهمائی بزرگ علما

و ائمه جمعه و جماعات استان در ساری برگزار می شود.

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران حجت الاسلام و المسلمین محمد قاسمی مشاور آیت الله طبرسی با اعلام این خبر گفت: به حول و قوه الهی از سوی حضرت آیت الله طبرسی نماینده حضرت آقا در مازندران طبق سنوات گذشته در نظر داریم در آستانه فرا رسیدن ماه ضیافت الله و ماه نزول قرآن گردهمائی بزرگ علما اعلام و ائمه جمعه و جماعات و مبلغین و خطبا والامقام و روحانیت استان ولایتمدار مازندران را در ساری برکزار نمائیم.

وی افزود: یکی از اهداف اصلی ما تداوم اهداف مقدس بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و تجدید عهد و بیعت با مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای خواهد بود که به همین منظور نام این گردهمائی بزرگ را منادیان وحدت، سربازان ولایت گذاشتیم که انشاالله پنج شنبه ۲۱ خرداد ساعت ۹ صبح در مصلی امام خمینی(ره) ساری شاهد حضور این منادیان و عاشقان ولایت خواهیم بود که سخنران این مراسم هم حضرت آیت الله تقوی ریاست محترم شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور می باشد.

مشاور حضرت آیت الله طبرسی در ادامه این گفتگو با اشاره به فعالیت های دفتر نماینده مقام معظم رهبری در مازندران در سال ۹۳ گفت: همانوطریکه نگاه مقام معظم رهبری در امر خدمت رسانی به مردم یک نگاه بسیار ارزشمند بوده و ایشان همیشه تأکید داشتند که خدمت به این مردم، خدمت به خداست، بنا به دستور حضرت آیت الله طبرسی نماینده حضرت آقا در مازندران ما بر آن شدیم تا این دفتر به عنوان ملج و پناهگاه مردم در امر خدمات رسانی و انجام وظیفه برای مردم از هیچ کوششی دریغ نکنند.

لذا به همین منظور ما در سال گذشته ۲۶۱۹ نامه ورودی از مردم داشتیم و ۲۵۷۷ مورد هم خروجی آن را داشتیم که معمولاً برای رفع مشکل شان با نهادها و ادارات و مقامات کشوری بوده است. همچنین این دفتر برای رفع مشکل مردم که از سراسر استان مازندران به این دفتر مراجعه می کردند ۸۱۳۶ مورد تماس تلفنی از دفتر و ۶۸۶۰ مورد از بیرون به دفترمان داشتیم که در مجموع ۱۴۹۹۶ مورد ارتباطات تلفنی از بیرون به دفتر و بلعکس بوده که همه ی این ها نشان از اهمیت و جایگاه دفتر نماینده حضرت آقا در استان بوده که همه ی این ها نشان از اهمیت و جایگاه دفتر نماینده حضرت آقا در استان بوده که ما هم به عنوان سربازان ولایت در این سنگر در خدمت مردم هستیم.

حجت الاسلام قاسمی در پایان گفت: یکی از راههایی که مردم از سراسر ایران و حتی خارج از کشور و استان مازندران با حضرت آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری ارتباط دارند پایگاه اطلاع رسانی ایشان می باشد که در سال ۱۳۹۳ بیش از ۴۵۰۰۰۰ بازدید کننده داشته که نسبت به سال قبل ما چیزی حدود ۱۵ درصد افزایش داشتیم.

هم چنین در سال ۹۳ بیش از ۱۵۰۰ پیام از مردم در این سایت داشتیم و بیش از ۳۰۰دیدار آیت الله طبرسی با مقامات کشور، استانی و مدیران دستگاههای اجرائی داشتند.

مشاور آیت الله طبرسی: گردهمائی بزرگ علما و ائمه جمعه و جماعات استان در ساری برگزار می شود. به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران حجت الاسلام و المسلمین محمد قاسمی مشاور آیت الله طبرسی با اعلام این خبر گفت: به حول و قوه الهی از سوی حضرت آیت الله …

این بازبینی را بررسی کنید

نظر مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا