مشاور آیت الله طبرسی: انجمن حمایت از حامیان فرهنگ قرض الحسنه و کار آفرینی اجتماعی استان موفق بوده است. | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
مشاور آیت الله طبرسی: انجمن حمایت از حامیان فرهنگ قرض الحسنه و کار آفرینی اجتماعی استان موفق بوده است.

مشاور آیت الله طبرسی: انجمن حمایت از حامیان فرهنگ قرض الحسنه و کار آفرینی اجتماعی استان موفق بوده است.

مشاور آیت الله طبرسی: انجمن حمایت از حامیان

فرهنگ قرض الحسنه و کار آفرینی اجتماعی استان موفق بوده است.

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران این مطلب را حجت الاسلام قاسمی مشاور حضرت آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در مازندران و امام جمعه موقت ساری در همایش انجمن حمایت از حامیان فرهنگ قرض الحسنه و کار آفرینی اجتماعی مازندران عنهوان کرد.

وی گفت: الحمدالله این انجمن که با نگاه ویژه ای در بحث اشتغال ذائی و اشاعه فرهنگ مقدس قرض الحسنه با محوریت قرض الحسنه بانک رسالت در مازندران با مدیریت برادر عزیز مان حاج محمد بازاری راه اندازی شده تاکنون اقدامات خوبی انجام گرفته است.

امام جمعه موقت مرکز استان در ادامه با اشاره به فضیلت ماه مبارک رمضان گفت: حُب خدا دوست داشتن برای خدا از علامت مؤمنین است. که پیامبر(ص) لارزترین آن هست. ماه رمضان ماه خداست. خداوند می فرماید: این ماه، ماه من است و اگر قرار باشد پاداش به کسی بدهند این من هستم که پاداش به بندگان خود می دهم. نفس کشیدن در ماه مبارک رمضان عبادت است. هر نفر در شبانه روز ۲۱ هزار و ۶۰۰ دم و بازدم دارد که اگر قطع بشود باید گفت «انالله و انا الیه راجعون» و لذا نفس کشیدن در این ماه عزیز که ماه خداست تسبیه خدا می باشد و لذا ماه رمضان یک فرصت بزرگی است برای ما بندگان خدا. خوشا به حال آن بنده ای که از فضیلت این ماه بهره ی کافی را ببرد.

مشاور نماینده مقام معظم رهبری در ادامه سخنان خود گفت: پیامبر(ص) فرمودند اگر کسی می خواهد همه ی گناهانش در این ماه عزیز پاک شود باید ۶ شرط را انجام دهد. اولین کاری که باید در این ماه انجام بدهیم، دینمان را حفظ کنیم، دوم نگهداری از نفس عماره، سوم صله ارحام، چهارم همسایه آزاری نکنید، پنجم حقوق مردم را رعایت کنید و بالاخره شرط ششم هوای زبان خود را داشته باشید.

وی در پایان با تأکید بر حمایت از انجمن حمایت از احمیان فرهنگ قرض الحسنه و کارآفرینی اجتماعی در مازندران گفت: این جریان مقدس خدمت گذاری به مردم است. این مجموعه ی بسیار نورانی که در این جلسه ما می بینیم مجمع بسیار خوبی هستند که می توانند بازوان پرتوان برای بحث اشتغال ذائی برای دولت خدمتگذار باشد.

حجت الاسلام قاسمی با دعا به جان رهبر معظم انقلاب و حمایت از ولایت فقیه، دعا به جات حضرت آیت الله سیستانی و شیخ حسن نصرالله و سردار سلیمانی سخنان خود را پایان داد.

لازم به ذکر است این همایش با حضور آقایان تویسرکانی رئیس هیأت مدیره بانک قرض الحسنه رسالت کشور، حاج آقا حسین زاده مدیر عامل بانک قرض الحسنه رسالت کشور، آقای یزدی زاده مدیر شعب بانک قرض الحسنه رسالت استان مازندران و آقای محمد بازاری مدیر انجمن حامیان قرض الحسنه و کارآفرینی اجتماعی استان مازندران و جمعی از مدیران دستگاههای اجرائی استان و رؤسای واحدهای صنفی و مسئولین امر برگزار شد که در ابتدای این مراسم آقای محمد بازاری مدیر این انجمن ضمن خیرمقدم به حاضرین در رابطه با اهداف این انجمن گزارش و مطالبی عنوان کرد.

مشاور آیت الله طبرسی: انجمن حمایت از حامیان فرهنگ قرض الحسنه و کار آفرینی اجتماعی استان موفق بوده است. به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران این مطلب را حجت الاسلام قاسمی مشاور حضرت آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در مازندران و امام جمعه موقت ساری در همایش …

این بازبینی را بررسی کنید

نظر مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا