حجت الاسلام و المسلمین قاسمی:ورزش یک امر سیاسی و اجتماعی است. | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
حجت الاسلام و المسلمین قاسمی:ورزش یک امر سیاسی و اجتماعی است.

حجت الاسلام و المسلمین قاسمی:ورزش یک امر سیاسی و اجتماعی است.

حجت الاسلام و المسلمین قاسمی:

ورزش یک امر سیاسی و اجتماعی است.

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران، مشاور مدیرکل و تربیت بدنی مازندران به همراه رئیس تربیت بدنی مرکز استان و جمعی از قهرمانان رشته های گوناگون ورزشی با حجت الاسلام و المسلمین محمد قاسمی مشاور حضرت آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در مازندران دیدار کردند.

در این دیدار که در دفتر معظم له برگزار شد حجت الاسلام و المسلمین قاسمی با اشاره به جایگاه ورزش بویژه ورزش همگانی در جامعه گفت: امروز ورزش یک امر سیاسی و اجتماعی است و وظیفه سنگین بعهده مسئولین ورزش کشور می باشد چرا که جامعه امروز ما بخش عظیمش را جوانان تشکیل داده و این جوانان هستند که آینده سازان کشورمان می باشند.

امام جعمه موقت ساری افزود: ما باید برای تغذیه روح تلاش کنیم بویژه شما ورزشکاران عزیز چرا که ورزشکاران ما در عین حال که قهرمان هستند باید پهلوان باشند و امروز اگر تختی نامش ماندگار شده بخاطر پهلوانی اش بوده و وی باید الگوی ورزشکاران و قهرمانان ما باشد وی گفت : مازندران مهد تمدن و فرهنگ و مردانگی و جوانمردی است اما نتوانستیم این ارزش های ناب را به نحو احسن عرضه کنیم باید آسیب شناسی شود که چرا تا امروز نتوانستیم در راه موفق باشیم.

مشاور ارشد آیت الله طبرسی در پایان گفت : ما وقتی از مردم می خواهیم که به ورزش همگانی رو بیاورند در مقابل چه امکاناتی برای آنها فراهم کردیم و یا اینکه وقتی بحث تهاجم فرهنگی به میان می آید باید از مسئولین امر بخواهیم که یک نگاه ویژه ای داشته باشند فقر امکانات ورزشی در مرکز استان مازندران با توجه به جمعیت و رشته های گوناگون ورزشی بسیار کم بوده و امیدواریم با توجه به ورود آقای محمدی کیادهی بعنوان عضو جدید این شورا و از ورزشکاران و مدیران ورزشی استان می باشند، ما شاهد ساخت سالن های ورزشی بویژه سالن مخصوص بانوان در ساری باشیم که نیاز ضروری در این امر می باشد.

در ابتدا مشاور مدیر کل تربیت بدنی استان مازندران گزارشی از فعالیت های ورزشی استان و حضور قهرمانان رشته های گوناگون ورزشی در مسابقات جهانی و کشوری و استانی و برنامه های آینده این اداره کل ارائه دادند.

در پایان نماز ظهر و عصر به امامت حجت الاسلام و المسلمین محمد قاسمی امام جمعه موقت ساری در نمازخانه دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران اقامه شد.

حجت الاسلام و المسلمین قاسمی: ورزش یک امر سیاسی و اجتماعی است. به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران، مشاور مدیرکل و تربیت بدنی مازندران به همراه رئیس تربیت بدنی مرکز استان و جمعی از قهرمانان رشته های گوناگون ورزشی با حجت الاسلام و المسلمین محمد قاسمی مشاور حضرت آیت …

این بازبینی را بررسی کنید

نظر مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا