از اعضاء ستاد نمازجمعه مرکز استان مازندران تجلیل به عمل آمد. | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
از اعضاء ستاد نمازجمعه مرکز استان مازندران تجلیل به عمل آمد.

از اعضاء ستاد نمازجمعه مرکز استان مازندران تجلیل به عمل آمد.

از اعضاء ستاد نمازجمعه مرکز استان مازندران تجلیل به عمل آمد.

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران به مناسبت فرا رسیدن ۵ مرداد سالروز تأسیس نمازجمعه به فرمان حضرت امام خمینی(ره) از اعضاء ستاد برگزاری نمازجمعه مرکز استان مازندران، شهرستان ساری و پیشکسوتان و مسئولین و دست اندرکارن این ستاد تجلیل بعمل آمد.

در این مراسم که در سالن آمفی تئاتر مجتمع اهل البیت(ع) دفتر نماینده مقام معظم رهبری در مازندران برگزار شد حجت الاسلام و المسلمین محمد قاسمی امام جمعه موقت ساری و مشاور عالی آیت الله طبرسی طی سخنانی ضمن گرامیداشت این روز گفت: یکی از یادگاریهای مهم امام امت تشکیل نمازجمعه بود که الحمدالله امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی بیش از ۸۰۰ تریبون نمازجمعه در کشور فعالیت دارند که این نشان از اهمیت و جایگاه نمازجمعه می باشد.

مشاور نماینده مقام معظم رهبری افزود: تلاش اعضای ستاد نمازجمعه شهرستان ساری با توجه به گزارشاتی که برادر عزیزمان حاج مهدی مستشرق مسئول ستاد نماز جمعه دادند، در برگزاری باشکوه نماز عبادی سیاسی جمعه ستودنی است.

حجت الاسلام محمد قاسمی با اشاره به اینکه از ۸۸ شهید ستاد نمازجمعه مازندران یازده شهید عضو ستاد نمازجمعه ساری هستند گفت: فرهنگ سازی ما در بخش حضور شهروندان در نمازجمعه مطلوب نیست و برخی از افراد متأسفانه در نمازجمعه شرکت نمی کنند.

وی برلزوم فرهنگ سازی برای حضور افراد در نمازجمعه در استان مازندران تأکید کرد و گفت: در انقلاب اسلامی مهم ترین جایگاهی که می توان برای بیان مشکلات و موانع استان استفاده کرد تریبون نمازجمعه است.

امام جمعه موقت مرکز استان در ادامه گفت: تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمن در برابر جوانان این مرز و بوم در دوران انقلاب اسلامی بر کسی پوشیده نیست و یکی از ارکان هایی که در سبب خنثی کردن توطئه های دشمن شد نهاد مقدس جمعه بوده است.

حجت الاسلام و المسلمین قاسمی گفت: به برکت نمازجمعه ما در کشور شهدای محراب داریم و هر فردی نمی تواند نمازجمعه را اقامه کند چرا که باید از سوی فقیه انتخاب شود و جایگاه نماز جمعه آنقدر بالاست که حتی صدام در جنگ تحمیلی یکی از نقاطی را که نشانه گرفته بود تا بمباران کند نمازجمعه تهران بود و امروز هم یکی از حربه های دشمن این است که قصد دارد جایگاه نمازجمعه را در میان مردم کمرنگ جلوه دهند که خوشبختانه این توطئه دشمن به برکت حضور مردم نقش بر آب شده است.

در پایان لوح سپاس از سوی حضرت آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران و عضو مجلس خبرگان رهبری توسط حجت الاسلام قاسمی و مسئولین استانی به اعضاء این ستاد اهداء شد.

از اعضاء ستاد نمازجمعه مرکز استان مازندران تجلیل به عمل آمد. به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران به مناسبت فرا رسیدن ۵ مرداد سالروز تأسیس نمازجمعه به فرمان حضرت امام خمینی(ره) از اعضاء ستاد برگزاری نمازجمعه مرکز استان مازندران، شهرستان ساری و پیشکسوتان و مسئولین و دست اندرکارن این …

این بازبینی را بررسی کنید

نظر مخاطبین

رای کاربر: 0.85 ( 2 نظر)
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا