نماز عید سعید فطر به امامت آیت الله طبرسی در مصلی امام خمینی(ره) ساری | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها

نماز عید سعید فطر به امامت آیت الله طبرسی در مصلی امام خمینی(ره) ساری

نماز عید سعید فطر به امامت آیت الله طبرسی در مصلی امام خمینی(ره) ساری

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در مازندران، نماز عید سعید فطر به امامت حضرت آیت الله طبرسی نماینده حضرت آقا و با حضور نمازگزاران و روزه داران ساروی در مصلی امام خمینی(ره) این شهربرگزار گردید. آیت الله طبرسی ضمن تبریک عید فطر و آرزوی قبولی طاعات و عبادات روزه داران استان به ویژه شهرستان ساری گفت: نماز عید فطر اجتماع اسلامی است.

و ما باید نماز عید فطر را بسیار با شکوه برگزار کنیم وی افزود دلیل اینکه این نماز باید زیر آسمان خوانده شود برای این است که تا دنیای کفر از قدرت جهان اسلام آگاه شود.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در ادامه گفت: امروز عید همه کس نیست، عید روزه دارانی است که خداوند روزه آنها را قبول کرده است، وی در ادامه سخنان خود با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری گفت: بعد از ۳۴ سال از پیروزی و عمر انقلاب اسلامی مراسم تنفیذ و تحلیف رئیس جمهور ما با کمال متانت – امانت و صداقت و در فضایی با شکوه برگزار شد. و دشمنان اسلام علیرغم تلاش های گسترده برای عدم حضور مردم در انتخابات  نتوانستند کاری از پیش ببرند و مردم با حضور پرشور در انتخابات وحدت خود را به جهانیان نشان دادند.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا