پیام حضرت آیت الله طبرسی به مناسبت حماسه ششم بهمن شهرستان آمل | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
پیام حضرت آیت الله طبرسی به مناسبت حماسه ششم بهمن شهرستان آمل

پیام حضرت آیت الله طبرسی به مناسبت حماسه ششم بهمن شهرستان آمل

پیام حضرت آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری

به مناسبت حماسه ششم بهمن شهرستان آمل

 بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام به روان پاک شهدای شهدای گلگون کفن انقلاب اسلامی به ویژه شهدای حماسه شش بهمن سال ۱۳۶۰ آمل و درود به روح پرفتوح رهبر کبیر انقلاب امام خمینی(ره) و آرزوی طول عمر با برکت برای مقام معظم رهبری و عرض ادب و احترام به پیشگاه خانواده های معظم شهدای ششم بهمن آمل.

شهدا همچون چراغ فروزان بر تارک عرش می درخشند و فرا روی رهروان مسیر هدایت و عبودیت الهی و پیروان امامت و ولایت برای عبور از گردنه های تاریک جهل و کمین گاه های دشمنان و فتنه گران و فریبکاران پرتو افشانی می کنند که نمونه آن شهدای عزیز آمل می باشد.

مقاومت، صبر، پایمردی و ایثارگری های مردم آمل در دفاع از ارزشهای انقلاب و حاکمیت اسلامی در واقعه حماسه ششم بهمن سال ۶۰ این شهرستان ستودنی است که دلاور مردی مردم این منطقه برای همیشه در تاریخ انقلاب اسلامی به ثبت رسید.

منافقین کور دل و وابسته به استکبار جهانی با نقشه هائی از قبل طراحی شده، قصد تصرف آمل را داشتند که یکی از اهداف شوم این مزدوران پلید این بود تا پل ارتباطی این شهرستان را با تهران مسدود کنند و به خیالشان از صدام بعثی حمایت کنند.

اما به فضل الهی نقشه های شوم دشمنان با شکست مواجه شده و مردم آمل با حماسه به یاد ماندنی و تاریخی خود درسی فراموش نشدنی به آنها دادند. این حماسه مردم آمل آنقدر با اهمیت بود که امام راحلS در وصیت نامه سیاسی الهی خود از آمل به عنوان شهر هزار سنگر و مردم قهرمان و دلیر یاد کرد.

به همین منظور اینجانب از درگاه خداوند متعال برای شهدای حماسه ششم بهمن آمل علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان شهدای عزیزمان عزت، سربلندی، سلامت و موفقت مسئلت می نمایم.

والسلام علیکم و رحمۀ الله و برکاته

نورالله طبرسی

نماینده مقام معظم رهبری در مازندران

و عضو مجلس خبرگان رهبری

پیام حضرت آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری به مناسبت حماسه ششم بهمن شهرستان آمل  بسم الله الرحمن الرحیم با سلام به روان پاک شهدای شهدای گلگون کفن انقلاب اسلامی به ویژه شهدای حماسه شش بهمن سال ۱۳۶۰ آمل و درود به روح پرفتوح رهبر کبیر انقلاب امام خمینی(ره) و آرزوی طول عمر با …

این بازبینی را بررسی کنید

نظر مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا