دیدار فرمانده جدید نیروی انتظامی استان با آیت الله طبرسی | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
دیدار فرمانده جدید نیروی انتظامی استان با آیت الله طبرسی

دیدار فرمانده جدید نیروی انتظامی استان با آیت الله طبرسی

دیدار فرمانده جدید نیروی انتظامی استان

با آیت الله طبرسی

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران سردار جعفری نسب فرمانده جدید نیروی انتظامی استان به همراه معاونین و جانشین نیروی انتظامی حجت الاسلام حکمتی رئیس عقیدتی و سیاسی و سردار مسکنی فرمانده سابق نیروی انتظامی استان با آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری دیدار کردند.

اولین دیدار سردار جعفری نسب فرمانده جدید نیروی انتظامی استان طی سخنانی کوتاهی گفت: یکی از وظایف اصلی نیروی انتظامی برقراری آرامش و امنیت و حفاظت از جان و مال و نوامیس مردم می باشد که از افتخارات ما همین بس که سرباز ولایت و خادم ملتی هستیم که وفادار به انقلاب و خون شهدا و ارزش های اسلامی و انقلابی هستند.

وی ضمن اعلام آمادگی کامل در برقراری نظم و امنیت در استان مازندران از نماینده مقام معظم رهبری در استان خواست تا همچون گذشته این سربازان ولایت را مورد حمایت و هدایت خود قرار بدهند.

در ادامه آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در مازندران  ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر و تبریک به سردار جعفری نسب به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی و تقدیر و تشکر از سردار مسکنی فرمانده سابق این نیرو در استان با اشاره به نقش نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت گفت: یکی از برکات انقلاب اسلامی تقویت نیروی انتظامی بود که نیروئی ولائی، انقلاب و مورد اطمینان هستند. امروز امنیت در دست نیروی انتظامی هست که باید آن را قدر بدانیم.

نماینده ولی فقیه در استان مازندران افزود کار کردن مخصوصاً در نیروی انتظامی بسیار مشکل است چرا که امنیت و آرامش جامعه  به عهده آنهاست و کار آسانی نیست. البته در عین اینکه جامعه ی ما آرام است اما باز ما شاهد بعضی مشکلات در جامعه هستیم که با درایت و حمایت همه جانبه مردم و مسئولین آن هم انشاالله بر طرف خواهد شد.

آیت الله طبرسی هم چنین گفت: استان مازندران استانی مهمانپذیر و توریست خیز است. انتظار ما از مسئولین نیروی انتظامی برخورد لسانی با مردم و همکاری مردم با مسئولین استان به ویژه نیروی انتظامی می باشد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا