حضور آیت الله طبرسی در جمع مردم جویبار | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
حضور آیت الله طبرسی در جمع مردم جویبار

حضور آیت الله طبرسی در جمع مردم جویبار

حضور آیت الله طبرسی

در جمع مردم جویبار

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی، نماینده مقام معظم رهبری و عضو مجلس خبرگان رهبری در استان مازندان که برای دیدار مردم به جویبار سفر کرده بود در مسجد جامع این شهر نمازجماعت را اقامه و بعد از نماز به سخنرانی پرداختند.

photo_2016-02-21_23-06-47وی در بخشی ازسخنان خود گفت: امروز ما هر چه داریم از خون پاک شهدای مظلوم داریم. ما را شهدا به اینجا رساندند.

آیت الله طبرسی افزود: ما در همین شهر جویبار که شهری قهرمان پرور و دلاور پرور است چقدر شهید دادیم و چقدر جانباز و آزاده داریم که همه اینها سند افتخار نظام جمهوری اسلامی ما می باشند که باید قدرشان را بدانیم.

photo_2016-02-21_23-03-12وی گفت: ریشه همه این ها برمی گردد به مادرمان فاطمه (س) و ولایتپذیری این عزیز؛ رسول الله(ص) که درس شهادت و درس صبر و استقامت را به ما آموخت.

عضو مجلس خبرگان رهبری درپایان سخنان خود در رابطه با انتخابات ۷ اسفند و حضور فعال مردم مطالبی عنوان کردند.

photo_2016-02-21_23-02-40

حضور آیت الله طبرسی در جمع مردم جویبار به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی، نماینده مقام معظم رهبری و عضو مجلس خبرگان رهبری در استان مازندان که برای دیدار مردم به جویبار سفر کرده بود در مسجد جامع این شهر نمازجماعت را اقامه و بعد از نماز به سخنرانی پرداختند. وی در …

این بازبینی را بررسی کنید

نظر مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا