پيام تسليت آيت الله طبرسي و ربيع فلاح جلودار به مناسبت در گذشت پدر شهيدان طوسي | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
پیام تسلیت آیت الله طبرسی و ربیع فلاح جلودار به مناسبت در گذشت پدر شهیدان طوسی

پیام تسلیت آیت الله طبرسی و ربیع فلاح جلودار به مناسبت در گذشت پدر شهیدان طوسی

پیام تسلیت آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران

و ربیع فلاح جلودار استاندار مازندران

به مناسبت در گذشت پدر شهیدان طوسی

انا لله و انا الیه راجعون
«یا ایتها النفس المطمئنه ارجعی الی ربک راضیه مرضیه»

سلام و درود خدا بر خانواده های وارسته و عزیز شهدا که با تقدیم فرزندان برومند و رشید و مومن خویش برای سربلندی و اعتلای ایران اسلامی، از هیچ فداکاری و مجاهدتی دریغ نکردند.
درگذشت ابوالشهدا ، اسوه صبر و ایثار و مقاومت شاد روان  حاج  محمدعلی طوسی والد بزرگوار شهیدان گرانقدر محمدحسین، محمدحسن«قائم‌مقام لشکر ۲۵ کربلا» و محمدابراهیم طوسی موجب تألم و تاثر گردید.
این پدر مبارز و فداکار و ذاکر اهل بیت علیهم السلام که خود در عرصه دفاع مقدس حاضر بود در مسیر حفظ و حراست از دستاوردها و ارزش‌های متعالی انقلاب اسلامی مجاهدانه تلاش کرد،  با عزت و سربلندی زیست و در این مسیر نورانی و الهی سه فرزند رشید و برومند خود را تقدیم اسلام و انقلاب نمود که یاد و نامشان در تاریخ پرافتخار ایران اسلامی و دیار علویان مازندران سرافراز برای همیشه ماندگار و جاودانه است.
درگذشت این عزیز سفر کرده را در آستانه اربعین حسینی تسلیت و تعزیت گفته و از درگاه ایزدمنان برای آن مرحوم رحمت واسعه الهی، همنشینی با سید و سالار شهیدان کربلا حضرت ابا عبدالله الحسین (ع)  و فرزندان شهیدش و برای عموم بازماندگان صبرجمیل و اجر جزیل مسألت می نمائیم .

نورالله طبرسی – نماینده ولی فقیه در مازندران/ ربیع فلاح جلودار – استاندار مازندران

pixelstats trackingpixel

پیام تسلیت آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران و ربیع فلاح جلودار استاندار مازندران به مناسبت در گذشت پدر شهیدان طوسی انا لله و انا الیه راجعون «یا ایتها النفس المطمئنه ارجعی الی ربک راضیه مرضیه» سلام و درود خدا بر خانواده های وارسته و عزیز شهدا که با تقدیم فرزندان برومند و …

این بازبینی را بررسی کنید

نظر مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا