پیام تسلیت حضرت آیت الله طبرسی به مناسبت ارتحال مرحوم حاج علی اکبر باطبی | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
پیام تسلیت حضرت آیت الله طبرسی به مناسبت ارتحال مرحوم حاج علی اکبر باطبی

پیام تسلیت حضرت آیت الله طبرسی به مناسبت ارتحال مرحوم حاج علی اکبر باطبی

پیام تسلیت حضرت آیت الله طبرسی به مناسبت ارتحال

مرحوم حاج علی اکبر باطبی

پدر شهیدان والامقام عباسعلی، علیرضا و حمید رضا باطبی

انالله و انا الیه راجعون

 خانواده محترم و داغدار شهیدان والامقام باطبی

سلام علیکم؛

درگذشت حاج علی اکبر باطبی، پدر شهیدان والامقام و شجاع عباسعلی ،علیرضا و محمد رضا باطبی که بدلیل بیماری دعوت حق را لبیک گفته و به فرزندان رشیدش پیوست، موجب تالم و تاثر همه ی دوست داران انقلاب اسلامی گردید.

پدران معظم شهدا الگوهای راستین وفاداری به آرمان های انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره)، شهدای والامقام و اسوه ی پایداری در مسیر ولایت فقیه و موجب عزت و اعتبار نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

untitled3

شادروان حاج علی اکبر باطبی از جمله ی این پدران عزت مند و انقلابی بود که با تقدیم عزیزترین گوهرهای حیات خویش به رسالت الهی و انقلابی خویش عمل نمود و در طول سال های پس از شهادت فرزندان دلبندش نیز با مجاهدت و ایثار به صیانت از دستاوردهای ارزشمند شهدا در این راستا همت گمارد.

اینجانب با نهایت تاثر و تالم درگذشت پدر مجاهد، نستوه و صبور سه شهید، حاج علی اکبر باطبی را که با بصیرت و استواری در سالهای پس از شهادت عزیزانشان در مسیر عشق، ارادت و دلدادگی به رهبر معظم انقلاب اسلامی، درس ولایتمداری، ایمان و مجاهدت را به مردم ولایتمدار و شهیدپرور استان آموخت، تسلیت گفته،  آمرزش و رضوان الهی برای آن زنده یاد و صبر جمیل و اجر جزیل برای بازماندگانش را از پیشگاه خداوند سبحان مسالت دارم.

نورالله طبرسی

نماینده مقام معظم رهبری

در استان مازندران

pixelstats trackingpixel

پیام تسلیت حضرت آیت الله طبرسی به مناسبت ارتحال مرحوم حاج علی اکبر باطبی پدر شهیدان والامقام عباسعلی، علیرضا و حمید رضا باطبی انالله و انا الیه راجعون  خانواده محترم و داغدار شهیدان والامقام باطبی سلام علیکم؛ درگذشت حاج علی اکبر باطبی، پدر شهیدان والامقام و شجاع عباسعلی ،علیرضا و محمد رضا باطبی که بدلیل …

این بازبینی را بررسی کنید

نظر مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا