پیام تشکر و قدردانی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از آیت الله طبرسی | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
پیام تشکر و قدردانی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از آیت الله طبرسی

پیام تشکر و قدردانی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از آیت الله طبرسی

پیام تشکر و قدردانی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

از آیت الله طبرسی

به گزارس کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران از سوی آقای دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیام تشکر و قدردانی و لوح تقدیر به حضرت آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران و امام جمعه مرکز استان مازندران صادر و اهداءگردید..
در بخشی از این پیام آمده:
خدای را سپاس که در عرصه فعالیت در حوزه سلامت و رفاه اجتماعی، باز توانی مددجویان، پیشگیری از بروز و شیوع آسیب های اجتماعی و معلولیت ها و ارائه خدمات متنوع حمایتی و تخصصی به آحاد جامعه با بهره گیری از مدل خِرَد جمعی با عزیزانی همراه شده ایم که با اخلاص و ایثارگری و حمایت های مؤثر و مستمر، ما را از ارزشمندترین پشتوانه ها بهره مند نموده اند.
لذا با توجه به حضور مؤثر حضرتعالی در جلسات شورای مشارکت های مردمی آن استان و به سپاس ارج نهادن به حمایت های خالصانه و رهنمودهای مشفقانه جنابعالی در پیشبرد و ارتقا شاخص های سلامت، معیشت و رفاه اجتماعی در منطقه این لوح تقدیر، تقدیم حضور می گردد.

علی ربیعی
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی
جمهوری اسلامی ایران

پیام تشکر و قدردانی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از آیت الله طبرسی به گزارس کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران از سوی آقای دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیام تشکر و قدردانی و لوح تقدیر به حضرت آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در …

این بازبینی را بررسی کنید

نظر مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا