آیت الله طبرسی: برافراشته شدن پرچم علی ابن موسی الرضا(ع) در مازندران افتخار ماست. | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
آیت الله طبرسی: برافراشته شدن پرچم علی ابن موسی الرضا(ع) در مازندران افتخار ماست.

آیت الله طبرسی: برافراشته شدن پرچم علی ابن موسی الرضا(ع) در مازندران افتخار ماست.

آیت الله طبرسی: برافراشته شدن پرچم

علی ابن موسی الرضا(ع) در مازندران افتخار ماست.

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران این مطلب را آیت الله طبرسی در دیدار با سرپرست و اعضاء نمایندگی آستان قدس رضوی در مازندران عنوان کردند.
وی گفت: مردم استان ولایتمدار مازندران عاشق ائمه اطهار(ع) به ویژه علی ابن موسی الرضا(ع) بوده و هستند و یکی از افتخارات این مردم این است که در طول سال میزبان زائرین امام رضا(ع) هستند که از سراسر ایران اسلامی و حتی کشورهای خارجی از مازندران گذر کرده و به خراسان می روند، می باشد و خدمت این زائران هم صوابی به اندازه ی زیارت این امام همام دارد.
وی افزود: باید از تولیت آستان قدی رضوی حضرت آیت الله رئیسی تقدیر و تشکر نمائیم که دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی را در مازندران به مدیریت برادر ارجمندمان آقای امامزاده راه اندازی کردند که باب برافراشته شدن پرچم علی ابن موسی الرضا(ع) در مازندران فرصت جدید و بی نظیری برای مردم ولایتمدار این استان می باشد و محرومیت زدائی هم به وجود خواهد آمد.

نماینده حضرت آقا در مازندران گفت: عظمت علی ابن موسی الرضا(ع) آنقدر در بین مردم ما بالا و ارزشمند است که مرحوم حضرت آیت الله العظمی کوهستانی خواب می بینند در جمع ائمه(ع) وارد شده که امام رضا(ع) مکانی را برای ایشان در نظر گرفته و سفارش ایشان را می کنند و همین امر باعث شد تا ایشان وصیت کنند که بعد از مرگ او را در کنار مرقد پاک و منزه امام هشتم علی ابن موسی الرضا(ع) دفن کنند، این از کرامات این امام رئوف می باشد و راه  اندازی دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در مازندران باعث دلگرمی و علاقه بیشتری به آقا امام رضا(ع) می باشد و شک نکنید مردم مازندران از آن استقبال خواهند کرد، بخصوص اینکه خدمات به محرومین و مستنمدان سرلوحه کار این طرح می باشد.
آیت الله طبرسی اعلام کرد: با افتخار در خدمت طرح خادم یاران رضوی هستیم.
در ابتدای این دیدار آقای محمد اسماعیل امام زاده سرپرست آستان قدس رضوی در مازندران در رابطه با اهداف دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی و آشنائی با طرح خادم یاران رضوی مطالبی عنوان کرد.
سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در مازندران یکی از اهداف این مجموعه را خادم یاران زیارت اولی ها و زائران محروم، خادم یاران  وقف و نذر، خادم یاران فرهنگی و آموزشی و خادم یاران کار آفرینی و اشتغال و … نام برد.

آیت الله طبرسی: برافراشته شدن پرچم علی ابن موسی الرضا(ع) در مازندران افتخار ماست. به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران این مطلب را آیت الله طبرسی در دیدار با سرپرست و اعضاء نمایندگی آستان قدس رضوی در مازندران عنوان کردند. وی گفت: مردم استان ولایتمدار مازندران عاشق ائمه اطهار(ع) …

این بازبینی را بررسی کنید

نظر مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا