دیدار اعضا جبهه مردمی نیروهای انقلابی (جمنا) مازندران با آیت الله طبرسی | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
دیدار اعضا جبهه مردمی نیروهای انقلابی (جمنا) مازندران با آیت الله طبرسی

دیدار اعضا جبهه مردمی نیروهای انقلابی (جمنا) مازندران با آیت الله طبرسی

دیدار اعضا جبهه مردمی نیروهای انقلابی (جمنا) مازندران

با آیت الله طبرسی

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران اعضا جبهه مردمی نیروهای انقلابی (جمنا) استان مازندران با حضرت آیت الله طبرسی دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار که در دفتر معظم له برگزار گردید، آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در مازندران طی سخنانی گفت: تشکیل این جبهه در این برهه از زمان ابتکار خوبی بود که ما ان را به فال نیک می گیرم.

وی افزود: ما الان حدود چهار دهه است که انقلابمان پیروز شد و تابحال هم هیأتی اداره می شد. یعنی حتی حذبی که بالا سر نظام باشد، نبود.

آیت الله طبرسی در ادامه با اشاره به جایگاه روحانیت در نظام گفت: یکی از ضربه هائی که دشمنان ما به ما زدند، بحث عمامه و غیر عمامه ای بود. آن زمان که مخالفین و ضد انقلاب پناهگاهی نداشتند، دلیلش این بود که  روحانیون یک دست بودند.

IMG_7728

آیت الله طبرسی تجربه اصولگرایان آنطور که مردم و رهبری انتظار داشتند، نشد. ما امانت دار این سرمایه ها هستیم. لذا شما با این ساز و کار که آمدید بسیار عالی خواهد بود. جبهه مردمی و نیروی انقلاب و دلسوزان انقلاب که تشکیل دادید امیدواری در جامعه بوجود آمد که ما این این حرکت شما را به فال نیک می گیریم.

نماینده ولی فقیه در پایان گفت: امروز دشمنان ما به مسئله رهبری زوم کردند اینها آمدند ریشه را که ولایت فقیه است بزنند. لذا روی این جهت که ما باید خیلی مواظب باشیم. کاری کنیم که باعث تقویت و حمایت و پشتیبانی ولایت شود و در قدرت و قوت و نصرت ایشان انشاالله ما هم سهیم باشیم. بتوانیم کاری کنیم که همچنان قدرتمند باقی بمانند.

در ابتدای این جلسه آقای رضا زاده از اعضاء اصلی این جبهه مردمی (جمنا) گزارشی از روند تشکیل جبهه مردمی نیروهای انقلابی در استان مازندران و برنامه های آینده این جبهه ارائه دادند.

دیدار اعضا جبهه مردمی نیروهای انقلابی (جمنا) مازندران با آیت الله طبرسی به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران اعضا جبهه مردمی نیروهای انقلابی (جمنا) استان مازندران با حضرت آیت الله طبرسی دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار که در دفتر معظم له برگزار گردید، آیت الله طبرسی نماینده …

این بازبینی را بررسی کنید

نظر مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا