دیدار آیت الله طبرسی باخانواده شهید مدافع حرم علیجانی در بابلسر | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
دیدار آیت الله طبرسی باخانواده شهید مدافع حرم علیجانی در بابلسر

دیدار آیت الله طبرسی باخانواده شهید مدافع حرم علیجانی در بابلسر

دیدار آیت الله طبرسی

با خانواده شهید مدافع حرم علیجانی در بابلسر

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده ولی فقیه دراستان درپی شهادت جانباز مدافع حرم از سپاه کربلای مازندران ایت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری دراستان و عضو مجلس خبرگان رهبری بهمراه آقای مهندس یونسی معاون سیاسی و امنیتی استاندار، حجت السلام والمسلمین قلی پور امام جمعه بابلسر، اسد فرماندار بابلسر و جمعی از مسئولین محلی با پدر و برادر شهید میثم علیجانی در منزل شهید با خانواده وی دیدار و گفتگو کردند.

photo_2017-07-11_13-07-24

در این دیدار پدر شهید از رشادتها و جانفشانی های شهید گزارشی ارائه داد. وی گفت: پسرم هنوز پدر نشده و قراره بود تا چند وقت دیگر پدر شود. او دو بار به سوریه رفت تا از حرم و حریم  حضرت زینب(س)  حفاظت و حراست نماید که در یکی از عملیات ها مجروح میشود. اما از پای نمینشیند و به راه خود ادامه میدهد تا اینکه به شهادت می رسد.

آیت الله طبرسی گفت: شهدابا خدا عهد پیمان بستند و در آن دنیا جایگاه ویژه ای دارند و امیدواریم شفاعت ما را بکنند که ما نیازمند آن هستیم.

وی افزود: من از زینب کبری(س) می خواهم صبر زینبی را به خانواده معظم شهدا بویژه این شهید بزرگوار عنایت بفرماید و ما مسئولین هم باید میراث دار آنها باشیم نه میراث خوار .

دیدار آیت الله طبرسی با خانواده شهید مدافع حرم علیجانی در بابلسر به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده ولی فقیه دراستان درپی شهادت جانباز مدافع حرم از سپاه کربلای مازندران ایت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری دراستان و عضو مجلس خبرگان رهبری بهمراه آقای مهندس یونسی معاون سیاسی و امنیتی استاندار، حجت السلام والمسلمین …

این بازبینی را بررسی کنید

نظر مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا