آیت الله طبرسی: دشمن میخواهد رهبری و شورای نگهبان را بزند. | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
آیت الله طبرسی: دشمن میخواهد رهبری و شورای نگهبان را بزند.

آیت الله طبرسی: دشمن میخواهد رهبری و شورای نگهبان را بزند.

آیت الله طبرسی:

دشمن میخواهد رهبری و شورای نگهبان را بزند.

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران به مناسبت سالروز تأسیس شورای نگهبان حجت الاسلام زکوی ریاست نظارت شورای نگهبان استان مازندران به همراه کارکنان این نهاد با آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در استان مازندران دیدار کردند.
در این دیدار دکتر زکوئی مسئول دفتر نماینده شورای نگهبان استان مازندران ضمن تشکر از آیت الله طبرسی گفت: بنده از حسن اعتماد و عنایت ویژه جنابعالی نسبت به شورای نگهبان به ویژه اختصاص بخشی از خطبه دوم نمازجمعه ساری به این شورای درروزگذشته صمیمانه قدردانی و تشکر میکنم.
وی افزود: ما در انتخابات ۹۶، چهارده هزار شبکه نظارت فعال داشتیم که تمام هم وغم خودمان راگذاشتیم تاقانون رابه نحواحسن پیاده کنیم و بعد از انتخابات هم آسیب شناسی کردیم و  نکات ضعف و قوت کارمان را بررسی نمودیم تا انشاالله بتوانیم خودمان را آماده کنیم برای انتخابات بعدی مجلس شورای اسلامی.

IMG_7983
در ادامه آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری طی سخنانی گفت: در رابطه با نحوه بررسی کاندیداها مامقامات بالا را مقصر نمیدانیم چرا که این پائینی ها و مجموعه استانی هستند که گزارش می دهند. مهم گزارشی است که از استانهابه مرکز میرود. آیا آن گزارش صد در صد خطی و جناحی است یاقانون حاکم است اگر مجموعه های ما یک دست و سالم باشند ما این مشکل را نخواهیم داشت.
وی افزود: جایگاه شورای نگهبان در کشور ما بسیار بالاست، چرا که اگر شورای نگهبان نبود ما انقلابی نداشتیم و انقلاب ما هم از دست ما می رفت.
عضو مجلس خبرگان رهبری در ادامه گفت: هنوز هم شورای نگهبان ما دشمن دارد. امروز شورای نگهبان سپر بلاست. چون عده ای می خواهند ما را به سوی غرب ببرند و این شورای نگهبان است که نظارت دارد و مدیریت میکند و در نهایت سپر بلاست چون دشمنان نه تنها شورای نگهبان بلکه رهبری و نهاد آن را هم نشانه گرفتند.

IMG_7989
آیت الله طبرسی در پایان از حجت الاسلام و المسلمین زکوئی رئیس دفتر نماینده نظارت شورای نگهبان استان به عنوان فردی لایق، مدیری مدبر و متعهد نام برد و گفت: خوشحالیم که در رأس این نهاد در مازندران طلبه ای فاضل حضور دارند که قانون را مو به مو اجراء می کنند که ما در انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۹۶ حداقل در استان شاهد آن بودیم.

آیت الله طبرسی: دشمن میخواهد رهبری و شورای نگهبان را بزند. به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران به مناسبت سالروز تأسیس شورای نگهبان حجت الاسلام زکوی ریاست نظارت شورای نگهبان استان مازندران به همراه کارکنان این نهاد با آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در استان مازندران دیدار کردند. …

این بازبینی را بررسی کنید

نظر مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا