آخرین خبرها
دیدار مدیر کل صنعت و معدن و تجارت استان مازندران با آیت الله طبرسی

دیدار مدیر کل صنعت و معدن و تجارت استان مازندران با آیت الله طبرسی

 دیدار مدیر کل صنعت و معدن و تجارت استان مازندران

با آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده ولی فقیه در استان دکتر محمد پور مدیر کل صنعت و معدن و تجارت مازندران بهمراه معاونین و روسای تابعه مرتبط بااین سازمان با حضرت آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در استان و عضو مجلس خبرگان رهبری دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار ابتدا آقای دکتر محمد پور ضمن معرفی همکاران خود گزارشی از فعالیت ها و عملکرد سال ۹۵ این سازمان ارائه دادند وی با اشاره به حمایت دولت تدبیر و امید در سال ۹۵ نسبت به صنایع کوچک در استان مازندران گفتند ما در سال گذشته بیش از ۸۹۱ کارخانه نیمه تمام را با اعتبار دو هزار و ۳۷۹ میلیارد تومان سرمایه از سوی دولت تدبیر و امید توانستیم سرپا نگه داریم و بخش اعظم مشکلات اشتغال را در استان حل نمائیم.IMG_8080

وی افزود این سازمان یک میلیارد و ۶۲۴ میلیون دلار صادرات غیر نفتی داشته که نسبت به سال گذشته چیزی حدود ۶۹ درصد افزایش داشتیم.که همه اینهانشان ازتحولی چشمگیردرصنعت استان میباشد.

در ادامه آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در استان ضمن تشکر و قدردانی از مدیر کل صنعت و معدن و تجارت استان مازندران گفت تلاش جنابعالی و همکارانتان برای جذب منابع مالی برای کارخانجات و صنایع کوچک در استان که منجر به جذب نیرو و اشتغال زائی شده است قابل تقدیر و تشکر وقدردانی می باشد وی افزود مازندران با داشتن دریا و جنگل و معدن از ظرفیت های خوبی برخوردار بوده و لذا نیاز است از این پتانسیل ها برای احیاء استان و بویژه بحث اشتغال زائی نهایت بهره رابرد.

آیت الله طبرسی در ادامه گفت : با توجه به سفر مقام معظم رهبری به استان مازندران و هم اندیشی نمایندگان استان که منجر به این شد مازندران هم می تواند در کنار کشاورزی در بحث صنعت هم حرفی برای گفتن داشته باشد.  و ما این حرکت را به فال نیک می گیریم . عضو مجلس خبرگان رهبری افزود متاسفانه در حال حاضر فارغ التحصیلان ما خیلی رغبت به کارگری ندارند و مطالبات آنها به این بخش فراتر از این است . بنابراین به نظر بنده فرهنگ اشتغال باید در جامعه به خوبی تبیین شود . وی وحدت و تعامل را عامل مهم پیشرفت و توسعه استان مازندران برشمرد و بر تحقق این امر تاکید کرد.

pixelstats trackingpixel

 دیدار مدیر کل صنعت و معدن و تجارت استان مازندران با آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده ولی فقیه در استان دکتر محمد پور مدیر کل صنعت و معدن و تجارت مازندران بهمراه معاونین و روسای تابعه مرتبط بااین سازمان با حضرت آیت الله طبرسی …

این بازبینی را بررسی کنید

نظر مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا