آخرین خبرها
پیام آیت الله طبرسی به مناسبت شهادت مدافع حرم محسن حججی

پیام آیت الله طبرسی به مناسبت شهادت مدافع حرم محسن حججی

پیام آیت الله طبرسی به مناسبت شهادت مدافع حرم محسن حججی

خون شهدای مدافع حرم تاوان ایستادگی ملت ایران در برابر آمریکاست.


آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری و ریاست ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران طی اطلاعیه ای شهادت مظلومانه محسن حججی به دست تروریست های تکفیری، صهیونیستی داعش را تسلیت گفت. در بخشی از این اطلاعیه آمده است:
شهیدان مدافع حرم، پیشتازان مبارزه با مزدوران آمریکا در منطقه و خون مقدس آنان بهای ایستادگی ملت بزرگ ایران در پای پرچم ولایت و ائمه معصومین علیهم السلام است.
این اطلاعیه می افزاید: همانگونه که فاجعه کربلا و شهادت مظلومانه خون سیدالشهداء و یاران باوفایش اسلام را بیمه و قلوب احرار و آزادگان جهان را در طول تاریخ تسخیر کرد. رزم بی امان و شهادت مظلومانه مدافعان حرم در سرزمین های غربت برگ های زرین دیگری بر تاریخ خونبار و پر رمز و راز شیعه خواهد افزود.
نماینده ولی فقیه در استان مازندران ضمن ابراز همدردی با خانواده مقاوم شهید مظلوم مدافع حرم شهید محسن حججی افزود:
اقتدار و استقامت شهید عزیز محسن حججی در لحظه شهادت یادآور سلحشوری شهدای عصر عاشورا است و اینکه در تاریخ آورده اند این شهدا هر چه به لحظه شهادت نزدیک می شدند چهره ها بر افروخته تر و عزم و اراده آنها برای ملاقات پرودگار بیشتر می شد.
آیت الله طبرسی در پایان یادآور شد: ما و همه دلدادگان به مکتب ولایت و امامت به این شهیدان و شهید پروران افتخار می کنیم و مراتب آمادگی خویش را برای ادامه راه شهدای مدافع حرم و در رکاب مولا و مقتدایمان حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) اعلان می نمائیم و از پیشگاه حضرت احدیت مسئلت می نمائیم که توفیق پیمودن راه نورانی جهاد و شهادت را بهمه ما عنایت فرماید.

.

pixelstats trackingpixel

پیام آیت الله طبرسی به مناسبت شهادت مدافع حرم محسن حججی خون شهدای مدافع حرم تاوان ایستادگی ملت ایران در برابر آمریکاست. آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری و ریاست ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران طی اطلاعیه ای شهادت مظلومانه محسن حججی به دست تروریست های تکفیری، صهیونیستی داعش …

این بازبینی را بررسی کنید

نظر مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا