آخرین خبرها
نماینده ولی فقیه در مازندران: ضرورت ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه امر به معروف و نهی از منکر ضامن بقای اسلام است.

نماینده ولی فقیه در مازندران: ضرورت ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه امر به معروف و نهی از منکر ضامن بقای اسلام است.

نماینده ولی فقیه در مازندران:
ضرورت ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه

امر به معروف و نهی از منکر ضامن بقای اسلام است.

به گزارش کمیته خبری دفترنماینده ولی فقیه دراستان مازندران نماینده ولی فقیه در مازندران گفت:توسعه و ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر به عنوان فریضه مهم دینی امری ضروری است.
آیت الله نورالله طبرسی در جلسه شورای هماهنگی  امر به معروف و نهی از منکر اظهار داشت:توسعه و ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر به عنوان فریضه مهم دینی امری ضروری است.
وی افزود:اهمیت ترویج فریضه دینی امر به معروف و نهی از منکر در جامعه بر کسی پوشیده نیست چرا که در قرآن کریم نیز بارها بر اهمیت این موضوع تاکید شده است.
نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: در صورت عملی کردن امر به معروف و نهی از منکر زمینه برای نهادینه شدن عدالت در تمامی حوزه ها فراهم می شود.
رئیس شورای امربه معروف استان افزود: امربه معروف ونهی از منکر ضامن بقای اسلام است و امام حسین(ع) در راه اساسی ترین اصل ضامن بقای  اجتماع اسلام به شهادت رسید.
آیت الله طبرسی بااشاره به هفته دولت گفت:در حال حاضر هفته دولت فقط به کلنگ زنی ختم می شود این در حالی است که دولتمردان ما چون رجایی و باهنر اساس کارشان بر ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر بوده است و برای ساده زیستی و ایمان به شهادت رسیده اند.
وی با بیان اینکه فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر سیاسی شده است ،افزود:  فریضه امر به معروف و نهی از منکر برای این تببین شده است تا آسیب ها را شناسایی کنیم و در جهت رفع آن تلاش کنیم.
آیت الله طبرسی به اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر در سواحل دریا تاکید کرد و ادامه داد:دستگاههای مربوط به این امر در جهت تببین این فرهنگ در سواحل تلاش کنند.

pixelstats trackingpixel

نماینده ولی فقیه در مازندران: ضرورت ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه امر به معروف و نهی از منکر ضامن بقای اسلام است. به گزارش کمیته خبری دفترنماینده ولی فقیه دراستان مازندران نماینده ولی فقیه در مازندران گفت:توسعه و ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر به عنوان …

این بازبینی را بررسی کنید

نظر مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا