نماز عید قربان به امامت حجت الاسلام قاسمی در ساری برگزار گردید. | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
نماز عید قربان به امامت حجت الاسلام  قاسمی در ساری برگزار گردید.

نماز عید قربان به امامت حجت الاسلام قاسمی در ساری برگزار گردید.

نماز عید قربان به امامت

حجت الاسلام محمد قاسمی در ساری برگزار گردید.

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران در ساری به امامت حجت الاسلام محمد قاسمی مشاور آیت الله طبرسی و امام جمعه موقت شهرستان ساری با حضور هزاران عاشق ولایت و امامت در مصلی حضرت امام خمینی(ره) ساری برگزار گردید.
در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین محمد قاسمی امام جمعه موقت ساری با اشاره به پیام مقام معظم رهبری در رابطه با برائت از مشرکین و فریاد حاجیان در این مراسم باشکوه گفت: این فریادها آمریکا را ناامید و در نهایت نابود خواد کرد.
وی افزود روز عید قربان روز خود ساری و پشت به شیطان کردن و به سوی خدا آمدن است و لذا تقوا شرط اساسی زندگانی بشریت یوده و انسان را به رستگاری می رساند.
امام جمعه موقت ساری هم چنین با اشاره به پیروزی ارتش سوریه و حزب الله لبنان و عراق گفت: تار و مار کردن داعشیان شکستی دیگر برای استکبار جهانی و نظام صهیونستی است و لذا داعش و ایادی استکبار بزودی به زباله دان تاریخ سپرده خواهند شد.

نماز عید قربان به امامت حجت الاسلام محمد قاسمی در ساری برگزار گردید. به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران در ساری به امامت حجت الاسلام محمد قاسمی مشاور آیت الله طبرسی و امام جمعه موقت شهرستان ساری با حضور هزاران عاشق ولایت و امامت در مصلی حضرت امام خمینی(ره) …

این بازبینی را بررسی کنید

نظر مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا