آخرین خبرها
دیدارحجت السلام معزی نماینده مقام معظم رهبری درهلال احمر با آیت الله طبرسی

دیدارحجت السلام معزی نماینده مقام معظم رهبری درهلال احمر با آیت الله طبرسی

دیدارحجت السلام والمسلمین معزی

نماینده مقام معظم رهبری درهلال احمر

با آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده ولی فقیه در استان حجت السلام و المسلمین معزی نماینده مقام معظم رهبری در جمعیت هلال احمر کشور با آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه دراستان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار که دبیر کل جمعیت  هلال احمر کشور معاونین حوزه نماینده مقام معظم رهبری در هلال احمر و دکتر اکبری مدیر عامل جمعیت استان حضور داشتند آیت الله طبرسی ضمن خیر مقدم به میمانان گفت: خدمت در هلال احمر امروز افتخاری است که نصیب ما شده و باید از خداوند متعال به خاطر عنایتی که به ما داشتند قدردانی نمائیم.

وی افزود: هلال احمر یک نهاد مردمی و از متن مردم میباشد و لذا کمک به نیازمندان بویژه در حوادث غیرمترقبه از اهداف این سازمان میباشد که الحمدالله تا امروزنه تنها در ایران بلکه درجهان هم ماحرفی برای گفتن داریم.

در ادامه حجت السلام و المسلمین معزی نماینده مقام معظم رهبری در هلال احمر با اشاره به فعالیت های جمعیت هلال احمر گزارشی از برنامه های این جمعیت ارائه دادند.

وی نقش امدادگران هلال احمر را در جامعه بسیار مهم و تاثیر گذار دانست وگفت: امدادگران مادر همه حال و در همه حوادث بعنوان یک سرباز آماده خدمت و جان فشانی میباشند و این از افتخارات نظام جمهوری اسلامی ایران است که این سربازان گمنام امادگی خدمات به تمام کشورها را دارند.

وی جمعیت هلال احمر مازندران را یکی از موفق ترین جمعیت های هلال احمر در کشور دانست و از عنایت ویژه آیت الله طبرسی نسبت به جمعیت هلال احمر تشکر و قدردانی کرد.

pixelstats trackingpixel

دیدارحجت السلام والمسلمین معزی نماینده مقام معظم رهبری درهلال احمر با آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده ولی فقیه در استان حجت السلام و المسلمین معزی نماینده مقام معظم رهبری در جمعیت هلال احمر کشور با آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه دراستان دیدار و گفتگو کرد. …

این بازبینی را بررسی کنید

نظر مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا