حجت الاسلام قاسمی: واقعه غدیر در 5 شهر مازندران بازسازی می شود. | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
حجت الاسلام قاسمی: واقعه غدیر در ۵ شهر مازندران بازسازی می شود.

حجت الاسلام قاسمی: واقعه غدیر در ۵ شهر مازندران بازسازی می شود.

حجت الاسلام محمد قاسمی مشاور آیت الله طبرسی:
واقعه غدیر در ۵ شهر مازندران بازسازی می شود.

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران در جلسه ای که در دفتر نماینده ولی فقیه در استان مازند ران و با حضور جناب سرهنگ بخشی معاونت هماهنگ کننده سپاه کربلا استان و فرماندهان نواحی سپاه و حجت الاسلام و المسلمین قاسمی مشاور آیت الله طبرسی و امام جمعه موقت مرکز مازندران برگزار گردید. قرار شد طبق سنوات گذشته امسال هم واقعه غدیر در ۵ شهر مازندران بازسازی و برگزار شود.
جناب سرهنگ بحشی معاونت هماهنگ کننده سپاه کربلای در این جلسه گفت: روز غدیر خم برترین عید ما شیعیان است و متأسفانه هنوز که هنوز است ما نتوانستیم آن را آنطور که در شأن آن است احیا کنیم.
وی افزود: ما طی چند سالی که این وظیفه را با افتخار به عهده گرفتیم کارهای خوبی انجام دادیم و توانستیم واقعه غدیر را در شهرهای مازندران به نمایش بگذاریم که خروجی فوق العاده ای داشت.
سرهنگ بخشی در ادامه گفت: ما از حضرت آیت الله طبرسی نماینده حضرت آقا در مازندران و  حجت الاسلام و المسلمین قاسمی امام جمعه موقت مرکز استان بخاطر همکاری و حمایت های بیدریغ شان تقدیر و تشکر می کنیم و این انتظار را داریم ائمه جمعه دیگر شهرها هم همچون امام جمعه میاندرود و بعضی از شهرستانها همکاری بیشتری داشته باشند و حضورشان در این برنامه بیشتر باشد.
در ادامه این جلسه حجت الاسلام قاسمی مشاور حضرت طبرسی و امام جمعه موقت شهرستان ساری طی سخنانی ضمن تشکر و قدردانی از سپاه پاسدران انقلاب اسلامی استان و سپاه کربلا به ویژه سرهنگ بخشی گفت: متأسفانه غدیر در بین ما شیعیان مظلوم مانده و الحمدالله عزیزانمان در سپاه کربلا از سال ۹۱ که شروع به این حرکت زیبا و معنوی یعنی بازسازی غدیر کردند. ما توانستیم به بخشی از اهدافمان برسیم و این حرکت برادران ما در سپاه کربلا قابل  تحسین می باشد.
مشاور آیت الله طبرسی افزود: در رابطه با واقعه غدیر به تعبیر علامه امینی آن جمعیتی که به آخرین حج پیامبر(ص) آمده بودند به تعداد  انبیاء الهی بودند. با اینکه جمعیت متفرق شده بودند خداوند به پیامبر(ص) امر فرمودند که همین الان در این مکان ویژه این مأموریت را انجا بده و اگر به وصیت پیامبر(ص) عمل میشدوامیرالمومنین علی ع بعنوان وصی پیغمبرص انتخاب میشدند یقیناً آتش زدن خانه فاطمه زهرا(س) و حادثه کربلا اتفاق نمی افتاد.
لذا ما باید واقعه غدیر را مستند سازی کنیم و حتما با استفاده از نظرات مراجع تقلید و علما این حرکت عظیم و پیام روز غدیر را به نسل جوان برسانیم تا این نسل از این واقعه بهره خوبی ببرند.
حجت الاسلام قاسمی در پایان با یادی از آیت الله کوهستانی گفت: ایشان فرمودند خدا یک علی داشت و آن را هم به ما داد به همین منظور خداوند می فرمایند: اگر همه انس و جن محبت به علی داشتند خداوند جهنم را خلق نمی کرد.

حجت الاسلام محمد قاسمی مشاور آیت الله طبرسی: واقعه غدیر در ۵ شهر مازندران بازسازی می شود. به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران در جلسه ای که در دفتر نماینده ولی فقیه در استان مازند ران و با حضور جناب سرهنگ بخشی معاونت هماهنگ کننده سپاه کربلا استان و …

این بازبینی را بررسی کنید

نظر مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا