آخرین خبرها
آیت الله طبرسی: اتحاد و همدلی می تواند در رشد و توسعه استان مؤثر باشد.

آیت الله طبرسی: اتحاد و همدلی می تواند در رشد و توسعه استان مؤثر باشد.

آیت الله طبرسی: اتحاد و همدلی

می تواند در رشد و توسعه استان مؤثر باشد.

به گزارش کمیته خبری دفترنماینده ولی فقیه دراستان بمناسبت فرارسیدن هفته تعاون مدیرکل اداره تعاون وکارو رفاه اجتماعی استان بهمراه معاونین و روسای تعاونی های مازندران با  آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری دراستان دیدارکردند..

آیت الله نورالله طبرسی در دیدار با مدیر کل  و کارکنان اداره کل تعاون  کار و رفاه اجتماعی با تبریک دهه ولایت به نقش مهم تعاونی ها در توسعه کشور اشاره کرد و اظهار داشت:بخش تعاون دارای ظرفیت‌های بسیاری در حوزه‌های مختلف اقتصادی است و می‌تواند در تحقق شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری به «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» نام‌گذاری شده نقش بسزایی داشته باشد.

وی اقتصاد،معشیت و بیکاری را مهم ترین مشکل کشور دانست و افزود: اتحاد و همدلی می تواند در رشد و توسعه استان و همچنین ایجاد اشتغال موثر باشد.

نماینده ولی فقیه در مازندران گردشگری را محور توسعه استان نامید و گفت: با استفاده از این ظرفیت می توان در ایجاد اشتغال و ارتقای اقتصاد نقش اثرگذاری داشت.

وی بخش تعاون را دارای ظرفیت بالایی در تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال دانست و توجه بیشتر به جایگاه تعاونی‌ها و نقش آن‌ها در اشتغال‌زایی را امری ضروری عنوان کرد.

عضومجلس خبرگان رهبری گفت: هم‌افزایی و تعامل و همکاری مضاعف بین نهادها و سازمان‌های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می‌تواند در تسهیل فرایند تولید و اشتغال موثر باشد.

وی ادامه داد:اگر امروزه در جبهه اقتصاد مقاومتی چون دوران جنگ تحمیلی عمل کنم بطور حتم می توانیم با تاسی از فرامین رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی ،تولید و اشتغال موفق باشیم.

 آیت الله طبرسی برلزوم برنامه ریزی کلان و ملی در جهت رفع مشکلات و موانع تولید و اشتغال در جامعه تاکید کرد.درابتدای این دیداراقای مهندس اصغری مدیرکل اداره تعاون استان گزارشی ازفعالیت های تعاونیهادراستان ومسائل ومشکلات سرراانان ارائه داده ومسئولین تعاونیهاهم پیشنهادات ومشکلات خودرابیان داشتند.

pixelstats trackingpixel

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا