دیدار مدیر کل جدید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با آیت الله طبرسی | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
دیدار مدیر کل جدید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با آیت الله طبرسی

دیدار مدیر کل جدید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با آیت الله طبرسی

دیدار مدیر کل جدید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان
با آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در مازندران

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران آقای مهندس خانی مدیر کل جدید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران با آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در مازندران دیدار کرد.
در این دیدار آیت الله طبرسی ضمن خوش آمد به مدیر کل جدید بنیاد مسکن گفت: یکی از یادگاران دوران ارزشمند امام امت(ره) تشکیل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و حساب ۱۰۰ امام بود که الحمدالله در اوائل انقلاب که روستائیان دچار مشکل بودند به فریادشان رسیده و فعالیت های خوبی داشتند.
وی افزود: امروز طرح هادی در روستاها در حال اجرا می باشد. اما آنطور که باید اجرا می شد نشده. نیاز است شما که مدیر کل با تجربه و با سابقه ای هستید در این رابطه اقدامات عملی را اجرا نمائید تا روستاهای ما از آرامش خوبی برخوردار باشند.
نماینده ولی فقیه در استان افزود: الحمدالله بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خدمات خوبی تاکنون ارائه دادند که قابل تقدیر و تشکر است و لذا نیاز است این بنیاد بیشتر تقویت بشود تا کمک بیشتری به مردم نیازمند بشود.
مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران در مازندران در ابتدای این دیدار ضمن قدردانی از حمایت همه جانبه آیت الله طبرسی از این بیناد گفت: ما در نظر داریم انشاالله در استان مازندران طرح هادی را در اولویت کارمان قرار بدهیم تا مشکلات روستائیان بطور کامل حل شود.

pixelstats trackingpixel

دیدار مدیر کل جدید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در مازندران به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران آقای مهندس خانی مدیر کل جدید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران با آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در مازندران دیدار کرد. …

این بازبینی را بررسی کنید

نظر مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا