دیدارحجت السلام و المسلمین عالی با آیت الله طبرسی | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
دیدارحجت السلام و المسلمین عالی با آیت الله طبرسی

دیدارحجت السلام و المسلمین عالی با آیت الله طبرسی

دیدارحجت السلام و المسلمین عالی با

آیت الله طبرسی

بگزارش کمیته خبری دفترنماینده مقام معظم رهبری دراستان حجت السلام والمسلمین عالی استاد دانشگاه که برای سخنرانی مراسم اجتماع بزرگ مدافعان حرم به دعوت شده بود با آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری دراستان دیدارکرد در این دیدار که حجت السلام و المسلمین  جباری یادگار حضرت ایت الله جباری عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه فقید بهشهر حضورداشت.

آیت الله طبرسی ضمن خیرمقدم گفت: شماحضور چشمگیر مردم ساری را در این مراسم باشکوه را ملاحظه کردید. این حضور را ما در همه شهرهای مازندران داریم چون این مردم نه تنهاعاشق امام حسین(ع) هستند، بلکه به عشق مدافعان حرم سرازپا نمی شناسند.

در این دیدار فرزند شهید مدافع حرم  هم با آیت الله طبرسی دیدارکرد. وی به محض ورود با دیدن نماینده ولی فقیه دراستان به گریه افتاد که آیت الله طبرسی وی را در آغوش گرفت.

فرزند شهید مدافع حرم گفت: من با دیدن شما آرام گرفتم و آرزو داشتم یک روزشما را از نزدیک ببینم و به دست بوسی شما بیایم که امشب خوشحالم که شما را می بینم.

دیدارحجت السلام و المسلمین عالی با آیت الله طبرسی بگزارش کمیته خبری دفترنماینده مقام معظم رهبری دراستان حجت السلام والمسلمین عالی استاد دانشگاه که برای سخنرانی مراسم اجتماع بزرگ مدافعان حرم به دعوت شده بود با آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری دراستان دیدارکرد در این دیدار که حجت السلام و المسلمین  جباری یادگار …

این بازبینی را بررسی کنید

نظر مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا