آیت الله طبرسی: اگر زینب(س) نبود عاشورا و کربلا باقی نمی ماند. | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
آیت الله طبرسی: اگر زینب(س) نبود عاشورا و کربلا باقی نمی ماند.

آیت الله طبرسی: اگر زینب(س) نبود عاشورا و کربلا باقی نمی ماند.

آیت الله طبرسی:

اگر زینب(س) نبود عاشورا و کربلا باقی نمی ماند.

به گزارش کمیته خبری دفترنماینده ولی فقیه دراستان اولین جلسه اعضا و فرماندهی لشکر جبهه مردمی مقاومت زینبیون در ساری با حضورحضرت آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری دراستان در دفترمعظم له برگزارگردید.

در این جلسه بعد از ارائه گزارش و فعالیت های این لشکر توسط یکی از فرماندهان لشکرزینبیون استان مازندران آیت الله طبرسی گفت: بسیارخوشحالم که این لشکرآن هم بنام شیرزن کربلا زینب کبری(س) دراستان مازندران توسط همسران شهید تشکیل و راه اندازی شد.

وی افزود: دشمن با تبلیغ علیه محرم قصد حذف اسلام را دارد بنابراین باید شور حسینی را در جامعه زنده نگه داریم.

نماینده مقام معظم رهبری گفت: در این ایام که به عقیله بی هاشم (س) منسوب است همه باید زینبی در میدان باشیم.

وی به راه اندازی  لشکر زینبیون در سراسر استان اشاره کرد و افزود: در دوره فعلی که تبلیغات وسیعی علیه انقلاب اسلامی و محرم صورت می‌گیرد، راه‌اندازی چنین تشکیلاتی امری ضروری تلقی می شود.

آیت الله طبرسی  با بیان اینکه تشکیل لشکر زینبیون ولایی، مکتبی و دارای اندیشه است گفت: این اقدام ولایی سبب زنده شدن شور، شعور و حماسه حسینی و زینبی در جامعه می‌شود.

وی به هدف رساندن تشکیلات زینبیون را امری مهم دانست و ارائه برنامه مناسب از سوی این تشکل را لازمه تحقق این امر عنوان کرد.

عضو مجلس خبرگان رهبری، احیای دین را فریضه مهم دانست وگفت: انگیزه و شور حسینی در جامعه باید زنده باقی مانده و خاموش نشود.

وی به حضور ترامپ و نقشه اقلیم کردستان بعد از شکست داعش از سوی دشمنان اشاره کرد و افزود: هدف از این نقشه که بعد از شکست از دست ایران و حزب‌الله طراحی‌شده است، تجزیه کشورها است.

آیت الله طبرسی ادامه داد : در شرایط کنونی، جامعه باید بیدار و اوضاع را رصد کند چرا که ما برای انقلاب  و حفظ ارزشهای اسلامی و دینی سرمایه‌گذاری کرده و شهدای زیادی تقدیم کرده‌ایم .

امام جمعه مرکزاستان  با بیان اینکه شهدا محرم و حماسه عاشورا را عینیت بخشیده‌اند افزود: اگر حضرت زینب (س) نبود عاشورا و کربلا باقی نمی‌ماند و ما در شرایط کنونی نیز باید کار زینبی انجام دهیم.

نماینده ولی فقیه در مازندران افزود: امروز دشمن با ایجاد شبکه های ماهواره ای و ورود لباسها و پوشاک غیر اسلامی  بنیان خانواده ها  را نشان گرفته است که  حضور بانوان بسیجی  در  این عرصه  موجب خنثی شدن توطئه دشمنان و تجدید دوباره با انقلاب و اسلام است.

آیت الله طبرسی گفت :باید مردم این ستاد را بشناسند و با اهداف آن آشنا شوند و لازمه شناسایی آن اجرای همایش،حضور مسئولان ،فعال شدن این تشکیلات درشهرستان ها و رسمیت بخشیدن به این ستاد است.

pixelstats trackingpixel

آیت الله طبرسی: اگر زینب(س) نبود عاشورا و کربلا باقی نمی ماند. به گزارش کمیته خبری دفترنماینده ولی فقیه دراستان اولین جلسه اعضا و فرماندهی لشکر جبهه مردمی مقاومت زینبیون در ساری با حضورحضرت آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری دراستان در دفترمعظم له برگزارگردید. در این جلسه بعد از ارائه گزارش و فعالیت …

این بازبینی را بررسی کنید

نظر مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا