اولین جلسه مجمع خیرین قرآنی ساری برگزار شد. | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
اولین جلسه مجمع خیرین قرآنی ساری برگزار شد.

اولین جلسه مجمع خیرین قرآنی ساری برگزار شد.

اولین جلسه مجمع خیرین قرآنی ساری برگزار شد.

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران اولین جلسه مجمع خیرین قرآنی ساری به ریاست حجت الاسلام و السملیمن قاسمی مشاور آیت الله طبرسی و امام جمعه موقت ساری با حضور اعضاء این مجمع برگزار گردید.
در این جلسه ابتدا حجت الاسلام و المسلمین صادقی رئیس اداره تبلیغات اسلامی ساری ضمن خیر مقدم با اشاره به دستور العمل مرکز مبنی بر تشکیل مجمع خیرین قرآنی در ساری مطالبی را عنوان کرد.
وی قران را ره گای زندگی مردم دانست و گفت نیاز است مسئولین امر نگاه ویژه ای به قرآن داشته باشند.
آنگاه اعضای این مجمع که  مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان، شورای اسلامی شهر ساری، دکتر احمدی رئیس اتحادیه قرآنی استان و خیرین بودند مطالب و پشنهادات خود را برای تشکیل این مجمع ارائه دادند.
در پایام حجت الاسلام و المسلمین قاسمی امام جمعه موقت ساری طی سخنانی گفت: قرآن راه گشای زندگی ماست و باید قرآن در متن و بتن جامعه ما نفوذ کند.
وی افزود: از آنجائیکه خط و منش ما از این کتاب آسمانی است. ما هم باید به اینگونه جلسات اهمیت بدهیم و باید سعی کنیم که جلسات منظم به احترام قران داشته باشیم و عمل کنیم . نباید اکتفا به یک نشست و تنظیم صورتجلسه کنیم. باید کار کنیم که مردم برای اشاعه قرآن که کلام خداست به کف جامعه بیایند.
امام جمعه موقت ساری گفت: باید از مسئولین بخواهیم اگر مشکل مالی دارند شاید نتوانند کمکی به این مجمع کنند حداقل خیرین را که می شناسند که میخواهند برای قرآن قدمی بردارند را به این مجموعه معرفی نمایند چرا اگر خیرین قرآنی مثل امروز دور هم جمع شوند شک نکنید که ما توی این راه موفق خواهیم شد و می توانیم قرآن را عاشقانه به درون خانه ها و در بین خانواده ها انتقال دهیم و مهم تر از همه قرآن را از این که مهجور است در بیاوریم.

اولین جلسه مجمع خیرین قرآنی ساری برگزار شد. به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران اولین جلسه مجمع خیرین قرآنی ساری به ریاست حجت الاسلام و السملیمن قاسمی مشاور آیت الله طبرسی و امام جمعه موقت ساری با حضور اعضاء این مجمع برگزار گردید. در این جلسه ابتدا حجت الاسلام …

این بازبینی را بررسی کنید

نظر مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا