با حکم آیت الله طبرسی، هیأت امنای امام زاده عباس(ع) ساری معرفی شدند. | پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله طبرسی
آخرین خبرها
با حکم آیت الله طبرسی، هیأت امنای امام زاده عباس(ع) ساری معرفی شدند.

با حکم آیت الله طبرسی، هیأت امنای امام زاده عباس(ع) ساری معرفی شدند.

با حکم آیت الله طبرسی،

هیأت امنای امام زاده عباس(ع) ساری معرفی شدند.

به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده ولی فقیه در استان طی حکمی از سوی حضرت آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران اعضاء هیأت امنا آستان امام زاده عباس(ع) معرفی شدند.
به همین منظور جلسه ای در دفتر معظم له برگزار گردید که حجت الاسلام و المسلمین حیدری مدیر کل اوقاف و امور خیریه مازندران با اشاره به اهمیت و جایگاه و شخصیت امام زاده عباس(ع) ساری گفت: امام زاده عباس(ع) از نوادگان امام موسی بن جعفر(ع) و از شخصیت های رجالی و علمی جهان تشیع است که همه ساله پذیرای میلیون ها عاشق اهل البیت(ع) و زائرانی که از سراسر کشور برای زیارت امام رضا(ع) عازم خراسان و مشهد مقدس هستند، می باشد.وی افزود.

ما با توجه به اینکه زائران بتوانند از فضای معنوی این مکان مقدس بهره ای کافی ببرند، لذا پیشنهادی به مرکز دادیم که با موافقت حضرت آیت الله طبرسی نماینده حضرت آقا در استان توانستیم این جلسه را تشکیل تا اعضاء هیأت امنای جدید این مکان مقدس معرفی شوند که یکی از وظائف این هیأت تکمیل طرح جامع و ایجاد ساخت و ساز برای زائران و فراهم نمودن امکانات رفاهی برای مردم  ولایتمدارمامی باشد.
در ادامه آیت اله طبرسی نماینده ولی فقیه در استان مازندران ضمن استقبال از این حرکت اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: همانطوریکه مقام معظم رهبری فرمودند، اماکن متبرکه و امام زاده ها باید تبدیل به قطب فرهنگی شود، لذا ما هم بر آن شدیم تا با حمایت همه جانبه خیرین عزیز ساروی و مسئولین استان مازندران، به ویژه هیأت امنائی که معرفی شدند. برای رفاه حال زائرین که در طول سال به این مکان مقدس می آیند قدمی بردارند که در شأن این آقای بزرگوار باشد.ایت الله طبرسی همچنین دررابطه باشخصیت امام زاده عباس ع گفت:این اقای بزرگوارراوی حدیث ومفسرقران مجیدبوده که درزمان امام هادی ع بدنیاامده ودرعصرغیبت صغری حضرت امام زمان عج نشوونمویافته واحتمالا درهمان سالهابه شهادت رسیده باشند
نماینده ولی فقیه گفت درادامه این جلسه گفت: البته این حرکت معنوی و خدائی و الهی که می توان گفت ذخیره آخرت همه ماست باید با حمایت مسئولین استان باشد و لذا آستین ها را بالا زده و باهمکاری اداه کل اوقاف استان مازندران و هیأت امناء جدید و خیرین استان مازندران امکانات رفاهی بیشتری را برای زائرین فراهم سازید، چون از این فرصتی که برای ما ایجاد شده باید نهایت بهره را ببریم چرا که خدمت به این آقای بزرگوار که از نوادگان موسی بن جعفر(ع) می باشند خدمت به همه معصومین(ع) است. باید عرض کنم که امام زاده عباس(ع) ساری نگین استان مازندران است.
در پایان احکام صادره توسط آیت الله طبرسی به تک تک اعضا هیأت امنا امام زاده عباس(ع) ساری اهداء شد. اعضا هیأت امنا امام زاده عباس(ع) ساری عبارتند از:
ـ حجت الاسلام و المسلمین یوسف پور نماینده ولی فقیه در سازمان حج و زیارت مازندران
ـ حجت الاسلام و المسلمین محمد قاسمی امام جمعه موقت ساری
ـ سردار شمشیربند عضو شورای اسلامی شهر ساری
ـ مهندس عبوری شهردار ساری
– مهندس رشیدی معاون فنی و عمرانی شهرداری ساری
– سرهنگ خادم فرمانده سپاه ناحیه ساری
– حاج حسن صفری خیّر و معتمد ساروی

pixelstats trackingpixel

با حکم آیت الله طبرسی، هیأت امنای امام زاده عباس(ع) ساری معرفی شدند. به گزارش کمیته خبری دفتر نماینده ولی فقیه در استان طی حکمی از سوی حضرت آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران اعضاء هیأت امنا آستان امام زاده عباس(ع) معرفی شدند. به همین منظور جلسه ای در دفتر معظم …

این بازبینی را بررسی کنید

نظر مخاطبین

رای کاربر: اولین نفر !
0

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

بالا